| Victor453 a întrebat:

Daca un glob de cristal ti-ar putea dezvalui adevarul despre tine, despre viata ta, despre viitorul tau, ce ai vrea sa afli?

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

Cine e viitorul meu partener de viata,din ce cauza voi muri,ce realizari va face stiinta si ce se va descoperi/inventa cat trăiesc, care sunt persoanele in care ma voi putea increde, de ce ar trebui sa ma feresc in viitor si ce ar trebui sa fac pentru a-mi fi bine, ce facultate voi face si unde voi lucra mai departe pentru a invata mai multe de pe acum despre domeniul respectiv, ce varsta voi avea cand vor muri bunicii mei sa pot prețui cat mai mult clipele petrecute cu acestia si etc.

21 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Absolut nimic. L-aș sparge. laughing

| Freya1 a răspuns:

Ce o sa fac pe mai departe, cine imi este sortit, de ce sa ma feresc sa nu am probleme de sanatate, daca voi suferi in orce caz lucruri de care as putea sa ma feresc

| Bacemi a răspuns:

Aș vrea să aflu că sunt capabil de absolut orice. În fond acesta e adevărul.

| 393Dan a răspuns:

Cand va aparea, cauza si care va fi prima boala grava (ceva care va reprezenta un real pericol pentru viata mea), in caz ca va da soarta asa ceva peste mine, sa stiu din timp si s-o pot preveni. Daca zice nu, ma bucur si de un asa raspuns x)

| deeeaqq a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as vrea sa imi aflu viitorul.Adevarul despre mine, suna, in schimb, destul de interesant.

| LoveSleep a răspuns (pentru Bacemi):

În loc de "că", citisem "dacă" și am venit să-ți spun să-l dai dracu de glob, îți răspund eu. Dar e ok, la "că" nu mă bag.

| RainmakerX a răspuns:

Ar fi interesant sa reiau evenimentele din viata mea si sa observ care au fost acelea care m-au facut sa gandesc intr-un anumit mod.

| PersonajFictiv a răspuns:

Risti totul atunci cand il vezi.
Iti schimbi total atitudinea,nu mai esti la fel,viitorul nu o sa mai fie exact la fel,poate doar foarte putin asemanator in anumite cazuri.
Daca din anumite coincidente ai ajuns undeva,ai intalnit pe cineva,faptul ca vezi acolo chestiile astea o sa faca sa nu se mai intample acele coincidente pentru ca o sa fii altfel stiind totul,o sa dispara magia.
Dar partea buna e ca poti prevenit niste dezastre.
Partea rea e ca. pierzi bucuriile.
Iar partea cea mai rea e ca nu stii care cantareste mai mult, de aia risti totul.

Daca as putea doar sa vad ceva in el, sa aflu ceva de mine, da, ar fi doar un singur lucru, dar nu il zic.

| Victor453 explică (pentru PersonajFictiv):

Ok, e ceva personal, treaba ta))

| Elyiela a răspuns:

Oricum eu am obiceiul sa aud numai ce vreau eu...

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Victor453):

Ma gandeam sa ma uit in glob ca sa gasesc un loc bun de facut un buncar.
Vreau sa imi fac buncar anul asta.
Eu sap sa fac buncar dar daca dau de apa e naspa.

| Victor453 explică (pentru PersonajFictiv):

Hah, e buna ideea)) trebuie sa vin sa te ajut!))

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Victor453):

Mi-ar prinde bine.
Pana acum am 4 labe la ajutor, am doi caini care lucreaza, sper sa faca treaba buna nu la panarama.
Nici cainii nu mai sunt caini, is javre.

| Victor453 explică (pentru PersonajFictiv):

)) vezi sa nu se cași acolo, si sa ingroape tot buncerul inapoi))

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Victor453):

Prea tarziu.
N-a fost sa fie.

| Victor453 explică (pentru PersonajFictiv):

Aa ok)) si pentru ti-l faci

| Alexandra4500 a răspuns:

Nu stiu ce adevar mi ar putea spune. Doar nu traiesc intr o telenovelahappy. Despre viitor n as vrea sa aflu.

| BIBI2308 a răspuns:

Totul:
cand voi muri, de ce voi muri, ce slujba voi avea, care va fi partenerul meu de viata, in cine ar trebui sa am incredere, daca voi fi vreodata cu A##N...
Daca voi avea vreodata ocazi sa imi aflu viitorul ar fi cel mai minunat lucru din viata mea, asa voi sti ce merita si ce nu.

| Cristall155 a răspuns:

As vrea sa stiu daca voi avea copii, o familie sanatoasa si fericită, dar mai intai as vrea sa stiu ce nota voi avea si daca voi da examenul.

| Victor453 explică (pentru Cristall155):

Nota si examenul tot e bun))