| Scriuubs a întrebat:

Daca v ar pune cineva camere in casa sa fiti urmariti non stop cum vi s ar parea ar fi o fapta grava?

2 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Dece ai permite asta în casa ta?

Nu văd nu consider normal într-o casă într-o locuință o cameră de filmat.

Trebui normalitatea într-o locuință într-o casă respectul sinceritatea loialitatea încrederea Adevărată într-o relație într-o familie.

Nu anormalitățile,.

| Scriuubs explică (pentru 1onur):

Am zis daca adica fictiv daca ti ar pune cineva asa ceva ti se pare ca ar merita raspundere penala?