| Criiss16 a întrebat:

De cand nu va mai uitati la desene?happy

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De vreo 7 anihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ma uit cu mare drag!

| urbanghost a răspuns:

Inca ma mai uit! smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba inca ma mai uit si o s-o fac multa vreme de acum incolo laughing

| psiholoaga a răspuns:

De azi dimineata. laughing Ma uit la desene cand am ocazia, multe imi plac inca.

| julliano a răspuns:

De pe la 15 ani nu ma mai uit happy

| Diva a răspuns:

Eu nu ma mai uit de la 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poate vrei să spui de când mă uit la desene animate!?
Nici acum nu m-am săturat de ele.
Pa, pa.

| hândel a răspuns:

De cand au oprit emisia, dar la 07 dimineata o iau de la cap. laughing

| viki a răspuns:

Cred ca de ieri.big grin

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ma uit in fiecare zi big grinbig grinbig grinbig grin

| annda a răspuns:

Inca ma uit.

| Bishop a răspuns:

De la 16, la Gemenii Cramp, dar preferatul meu ramane Scooby Doo!
Scooby Dooby Doo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daaaaaaaaaaa! uniii se uita pe TPU! si o da la-ntors! vezi doamne ca nu m-am prins! adica aici sunt desene ai? no bine! stai ca ma pregatiesc! de nu ti-o place dumitale sa nu-mi spui pe nume! adica Gyula de la IDEB!

| Flav a răspuns:

Demult, dar nu m-as da inlaturi de la un Dexter, Tom si Jerry sau inconfundabilul Johnny Bravo rolling on the floor

| alle_1861 a răspuns:

Eu inca ma mai uit. M-am uitat o zi intreaga pe youtube la Tom and Jerry.
http://www.youtube.com/watch?v=pV0mvj9hXzA

| adi_7507 a răspuns:

Sunt fan Family Guy si South Park deci. de cateva zile.

| Puiutz a răspuns:

Buna:*. da bla bla ca unii nu se uitalaughing).si ce are daca te uiti? laughing. nu`i o prostie deloc\dancing. unele chiar is fainelove struck. si ma uit! smug. bine nu toate.sunt multe porstioare. laughing. dar unele chiar is mistohappy

| Puiutz a răspuns:

Prostioare**. scuzelaughing)...
si u te mai uiti?:d
te pup:*.

| D-Anna a răspuns:

Jonny bravo iui de cand nu am vazlaughing mai bine intreaba-ne cat o sa ne mai uitam de acum in colo:X desene ruleaza:Xlaughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

De cand nu ma mai uit.pai de la 100 de ani...momentan am 20.hee hee

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si acum ma mai uit cateodata happyMai rar dar ma uitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

minti ca ai 19 ani!

| Jonsdottir a răspuns:

Ce? laughing am incetat intre 8 si 10 ani acum am luat-o iar

| Lary a răspuns:

Cine a zis ca nu ma uit? Cand am ocazia tusti tv-ul pe desenehappy

| cristianli a răspuns:

De cand mi-am dat seama ca jerry e mana-n mana cu scenaristii. e blat pe fata.eu vreau sa castige si tom

| lexis a răspuns:

Cui nu ii plac inca desenele?!

| tania13 a răspuns:

Ma uit in fiecare zi imi plac fff mult! Si cred ca nu e o rusine sa te uiti la ceva de copii decat la ceva de grioaza de exemplu.

| Haydee a răspuns:

De la 17 ani...adica acumbig grin
inca ma mai uit...si cred ca ma voi uita toata viatatongue

| Swabia a răspuns:

Nu ma mai uit la desene, sunt mult prea "robotice" acestea de acum, daca pot zice asa!
Tin minte ca imi placea Nils Holgerson, Pitter Pan, Clasee 402 [ceva de genu`]hee hee
Desi, cand trebuie` sa o fac pe dadaca cu verisorii mei, clar Tom and Gerry la putere toata ziua! [cred ca nu este un episod pe care nu-l stiu!] laughinglaughing)