| Criiss16 a întrebat:

De cand nu va mai uitati la desene?happy

34 răspunsuri:
| mariobros a răspuns:

Stie cineva denumirea la desenele animate cu Mudley, cainele care il sabota pe stapanul sau la planurile lui?

| Shery a răspuns:

Promit ca de maine nu ma mai uit... ma apuc sa invat pentru bac big grin... dar nu ar trebui sa puneti prea mare baza pe ce spun eu, ca asa am zis si ieri laughing

| Shery a răspuns:

Promit ca de maine nu ma mai uit... ma apuc sa invat pentru bac big grin... dar nu ar trebui sa puneti prea mare baza pe ce spun eu, ca asa am zis si ieri laughing

| Raul a răspuns:

Inca ma uit frate...viata cu loui (canand in ploaie)cum mie imi place sa stau in ploaie e cel mai tarelaughing)))))