| Criiss16 a întrebat:

De cand nu va mai uitati la desene?happy

34 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Demult, dar nu m-as da inlaturi de la un Dexter, Tom si Jerry sau inconfundabilul Johnny Bravo rolling on the floor

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si acum ma mai uit cateodata happyMai rar dar ma uitwinking

| psiholoaga a răspuns:

De azi dimineata. laughing Ma uit la desene cand am ocazia, multe imi plac inca.

| hândel a răspuns:

De cand au oprit emisia, dar la 07 dimineata o iau de la cap. laughing

| Bishop a răspuns:

De la 16, la Gemenii Cramp, dar preferatul meu ramane Scooby Doo!
Scooby Dooby Doo!

| Puiutz a răspuns:

Buna:*. da bla bla ca unii nu se uitalaughing).si ce are daca te uiti? laughing. nu`i o prostie deloc\dancing. unele chiar is fainelove struck. si ma uit! smug. bine nu toate.sunt multe porstioare. laughing. dar unele chiar is mistohappy

| Puiutz a răspuns:

Prostioare**. scuzelaughing)...
si u te mai uiti?:d
te pup:*.

| CrucifiedCountess a răspuns:

De cand nu ma mai uit.pai de la 100 de ani...momentan am 20.hee hee

| Shery a răspuns:

Promit ca de maine nu ma mai uit... ma apuc sa invat pentru bac big grin... dar nu ar trebui sa puneti prea mare baza pe ce spun eu, ca asa am zis si ieri laughing

| Shery a răspuns:

Promit ca de maine nu ma mai uit... ma apuc sa invat pentru bac big grin... dar nu ar trebui sa puneti prea mare baza pe ce spun eu, ca asa am zis si ieri laughing

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ma uit in fiecare zi big grinbig grinbig grinbig grin

| Haydee a răspuns:

De la 17 ani...adica acumbig grin
inca ma mai uit...si cred ca ma voi uita toata viatatongue

| viki a răspuns:

Cred ca de ieri.big grin

| alle_1861 a răspuns:

Eu inca ma mai uit. M-am uitat o zi intreaga pe youtube la Tom and Jerry.
http://www.youtube.com/watch?v=pV0mvj9hXzA

| Jonsdottir a răspuns:

Ce? laughing am incetat intre 8 si 10 ani acum am luat-o iar

| julliano a răspuns:

De pe la 15 ani nu ma mai uit happy

| Diva a răspuns:

Eu nu ma mai uit de la 12 ani

| Swabia a răspuns:

Nu ma mai uit la desene, sunt mult prea "robotice" acestea de acum, daca pot zice asa!
Tin minte ca imi placea Nils Holgerson, Pitter Pan, Clasee 402 [ceva de genu`]hee hee
Desi, cand trebuie` sa o fac pe dadaca cu verisorii mei, clar Tom and Gerry la putere toata ziua! [cred ca nu este un episod pe care nu-l stiu!] laughinglaughing)

| mariobros a răspuns:

Stie cineva denumirea la desenele animate cu Mudley, cainele care il sabota pe stapanul sau la planurile lui?

| Lary a răspuns:

Cine a zis ca nu ma uit? Cand am ocazia tusti tv-ul pe desenehappy

| annda a răspuns:

Inca ma uit.

| Raul a răspuns:

Inca ma uit frate...viata cu loui (canand in ploaie)cum mie imi place sa stau in ploaie e cel mai tarelaughing)))))

| adi_7507 a răspuns:

Sunt fan Family Guy si South Park deci. de cateva zile.

| urbanghost a răspuns:

Inca ma mai uit! smug

| D-Anna a răspuns:

Jonny bravo iui de cand nu am vazlaughing mai bine intreaba-ne cat o sa ne mai uitam de acum in colo:X desene ruleaza:Xlaughing

| tania13 a răspuns:

Ma uit in fiecare zi imi plac fff mult! Si cred ca nu e o rusine sa te uiti la ceva de copii decat la ceva de grioaza de exemplu.

| lexis a răspuns:

Cui nu ii plac inca desenele?!

| cristianli a răspuns:

De cand mi-am dat seama ca jerry e mana-n mana cu scenaristii. e blat pe fata.eu vreau sa castige si tom

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De vreo 7 anihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ma uit cu mare drag!