| gloria a întrebat:

De cand s-a mai schimbat cate ceva pe TPU am observat ca intrebarile nu mai au raspunsuri asa cum erau inainte ceea ce inseamna ca site-ul va deveni plin cu intrebari fara raspuns! corect?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte corect. Nu se mai răspunde la întrebări, doar la alea simple gen: ce faceți?¿ ce ați mâncat? etc si site-ul e invadat de anonimi pana acum ceva timp abia vedeai o întrebare anonim acum 5 din 10 sunt anonim.Lumea buna a dispărut... nu mai e ce era odată.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu. Ti se pare. 99% dintre intrebari au primit raspuns, 20 de minute timp mediu de raspuns.Cineva isi face bine treababig grin

| Silvia a răspuns:

Incorect.

| Corina a răspuns:

Nu stiu cum erau raspunsurile inainte, dar, probabil, si intrebarile erau altfel. Cred ca ai observat ca in ultimul timp apar numai intrebari ciudate, postate de persoane care nu stiu cum sa-si alunge plictiseala, in marea lor majoritate copii. Si deci, la intrebari ciudate, nici sa vrei sa dai un raspuns inteligent, de cele mai multe ori, nu poti. Intrebarea e de ce trebuie sa-i toleram pe site? Nu fac altceva decat sa ingreuneze functionarea site-ului. Administratorii site-ului ar trebui sa ia masuri in acest sens.

| Pho3nix a răspuns:

Daca ai observat, intrebarile nu mai sunt ca inainte.
Nu prea ai la ce sa mai raspunzi serios.

| gloria explică:

Eu vorbeam in generalhappy si stiti ca am dreptatewinking cat despre anonimii care au aparut in nr foarte mare.hai sa fim seriosihappydin 10 raspunsuri unul te multumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e adevarat ca inainte aproape ca nu gaseai intrebari fara raspuns si acum poti sa mergi si pe pagina a 2 ca vei da tot de intrebari care inca nu au primit nici un raspuns. poate e din cauza ca oamenii sunt ocupati sau sunt intrebari prostesti, dar nu e site-ul de vina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate @gloria. Totul s-a schimbat, cei care vreau sa raspunda nu au la ce iar cei care intreaba o fac doar pentru ca se plictisesc sau vor sa para inteligenti. Se joaca de-a raportatul, de-a punctatul cu stupid etc. Nu prea mai ai la ce intrebari sa raspunzi. Sunt si acum multi care ar dori sa intrebe lucruri serioase, dar li se raspunde cu glumitze nesarate sau grosolan si atunci nu mai pun intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte erau foarte multe raspunsuri, mai putine intrebari, mai putin useri. Acum, numarul tuturor a crescut... ce rost are sa ai 10 raspunsuri, daca niciunul nu-ti este de folos?