| andreeaeml1200 a întrebat:

De ce barbatii din ziua de azi nu stiu sa mai ofere o floare unei femei? De ce sunt numai cu vorbele, si nu demonstreaza iubirea prin fapte?

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ție ți se intâmplă așa ceva e treaba ta dar NU generaliza!

| dullcat a răspuns:

Tu cate flori ai oferit pana acum? Cand oferi, primesti.

| simplaexsistenta a răspuns:

Pentru ca merg pe principiul "If I already own her why would I try to win her over?" in cazul relatiilor.
Sau poate ca relatiile cu adevarat strânse nu se mai găsesc la tot pasul

| wildthing a răspuns:

Poate pentru ca simt ca mare parte dintre femeile din ziua de azi sunt ghidate doar de interes si nu mai sunt capabile sa iubeasca.

| LisaJulie a răspuns:

Femeile vor cina la un restaurant exclusivist in ziua de azi

| TimberWolf a răspuns (pentru wildthing):

Sunt atrase doar de lovele si tigaile din parcare!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Observație generalizată făcută din frustrări personale.

| Madaxo97 a răspuns:

Pentru că bărbații din ziua de azi considera "materialism" să ofere o simplă floare sau o ciocolată unei fete, sau merg pe principiul "eu de ce să îi dau dacă ea nu îmi dă nimic" laughing așa am ajuns în ziua de azi

Răspuns utilizator avertizat
| 6QuasaR6 a răspuns:

Pentru ca traiesc cu teama de refuz

| TimberWolf a răspuns:

Uite, daca te face sa te simti mai bine iti cumpar eu un buchet de trandafiri, vorbesc serios!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Madaxo97):

Total de acord cu tine!