| Georgian1992 a întrebat:

De ce bărbații fără bani nu sunt căutați?

13 răspunsuri:
| Cinic a răspuns:

Te inseli! Cunosc o gramada de barbati care au joburi normale si au iubite sau neveste. Doar daca tintesti la printese, alea au pretentii

| wildthing a răspuns:

Pentru ca femeile in general vor barbati cu bani.winking

| 1onur a răspuns:

Nu este responsabilitatea noastră să justificăm cine are și nu are banii în buzunar.

Caracterul unui om nu constă în câți banii are în buzunar.

și ce educație are acea personă ca ființă umană înzestrată cu valorii morale și intelectuale, bun simț și respectul în măsura egală pentru semenii să indiferent de ce naționalitate aparține și este acel om.

De geaba ești îmbrăcat de firmă și ai banii în buzunar dacă ești plini de tine și tratezi oamenii cu superioritate ta și le oferi respectul tău după banii și bunurile care le dețin acele persoane, un astfel de om este o ființă slabă!

| LisaJulie a răspuns:

Pentru mine barbatul trebuie sa aiba caracter nu bani, in general pentru ca toata lumea este materialista

| Theo94 a răspuns:

Raspunsul este in intrebare.

| RAY a răspuns:

Cati barbati boati sunt in saracia asta de tara, totul tine de aspectul fizic, personalitate, faza cu banii este o scuza ca esti urat, daca ar fi adevarata faza cu banii 90% din barbati romani ar fi virgini

| RAY a răspuns (pentru Cinic):

Asta e scuza celor care nu atrag fizic, noi suntem ceea mai tara saraca din UE, pe salariul minim suntem multi

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Bogati

| Cinic a răspuns (pentru RAY):

Eublucrez pe 30 de bete! Am colege care pot fii Instagram models. No joke! Si au iubiti normali. Fara bani si pozitie sociala. Hai sa iti dau una : un amic de al meu are burta din aia scarboasa si inceput de chelie si scuipa peste tot, genul ala care scuipa din 5 in 5 minute. Si are si amanta si iubita. Este vorba de noroc si despre cat de mult incerci. Nu a mers cu una, incerci cu alta! Este simplu.

| Madaxo97 a răspuns (pentru Cinic):

Wow, miracol, dezgustator bărbat dacă e așa cum îl descrii și are si iubită și amantă, aproape incredibil laughing

| Cinic a răspuns (pentru Madaxo97):

Da, lumea are foarte multe nuante! Eu cunosc o fatadraguța care are un complex inexistent. Dar degeaba îi spui, ca nu poti sa o contrazici laughing

| relian a răspuns:

De ce? pentruc a nu au bani, logic laughing banii is cei care misca lucrurie, care te ajuta sa supravietuiesti, care iti da ce ai nevoie etc.

| relian a răspuns (pentru LisaJulie):

Si daca intilnesti un barbat cu carecter si nu are bani sa iti cumpere o floare, sau sa te s coata la o bere ce faci? Sau ce inseamna pentru tine barbat cu caracter?
Toti train intr-o lume materiala, deci este logic sa primeze materia, cand om merge stiu si eu altundeva unde e altceva, doar energie, acolo om vedea laughing pana una alta pe planeta asta banu vorbeste, banu aduce fericirea.
Nu ai fi fericita sa ai ceva care iti doresti f mult? Daca nu poti avea ceti doresti din cauza banilor, cum suna?
Daca banii tiar putea aduce ceti doresti f mult, ce faci, ce spui? Bineinteles, nu stai cu cineva care sa te considere un obiect, doar pentru ca are el bani.
Ca idee nu exista barbat cu de toate, nici caracterul nu e total bun, poate sa fie bun in general si de exemplu sa nu-i placa munca, ceea ce inseamna ca va trebuie tu sa-l intretii laughing cunsaoc asa barbati, se poarta f frumos, deschide portiera femeie sa urce in masina, o ajjuta, ii da mina, ii trage scaunul cand se aseaza la masa si multe de astea de ramai cu gura cascata laughing dar omu nu-i curios sa munceasca, munca e straina de ei, nu-s curiosi, nu vor sa munceasca, asteapta ca femeia sa lucre.

Barbati cu un caracter de ala ce spui tu ca ai vrea, nu prea sunt, sau daca sunt is f rari, de aia atit barbati cit si femei accepta ce gasesc.Ca veni vorba de barbati cu carcter, uite ca deja 2 cupluri din astea ce ti-am spus mai sus, cum se poarta si ce caractere au, deja femeile lor au divortat de ei laughing dar mai stiu inca vreo citiva asa, inca nu-s divortati, dar mai au timp laughing