| MistarGoGu a întrebat:

De CE cred unii useri ca tpu.ro este vreo agenție de impresariat ca tot cer numere de telefon de la diverse persoane publice *( cântăreți, actori )?

6 răspunsuri:
| DontActLikeMe a răspuns:

Ei cred ca pot obține informații despre orice (inclusiv numere de telefon ale persoanelor publice).
Generația mea cerea nr și yahoo-ul lui Hannah Montana și Justin Bieber.

| TimberWolf a răspuns:

Sunt copii care nu au ce face, mai e si vacanta de vara.

| TimberWolf a răspuns:

Inainte copiii mergeau la tara sa stea in aer curat, sa se joace, sa se relaxeze, acum pe calculator non-stop si telefon.

| MistarGoGu explică (pentru TimberWolf):

Ca stau NU este o problema DOAR sa folosească la ceva UTIL timpul ala!

| simplaexistenta a răspuns:

Din cauza inteligenței ridicate

| LisaJulie a răspuns:

Normal nu prea ai voie sa ceri numere personale pe forumuri, dar cum lumea nu se informează...