| nyoentox2002 a întrebat:

De ce este greu să mai ai o relatie in ziua de azi? Tot incerc și nu îmi iesecrying

9 răspunsuri:
| Adda5579 a răspuns:

Mai încearcă poate găsești o fata pana la urma

| JohnnydeFeer a răspuns:

Social media, Pretentii cat tara, Superficialitate.

| relian a răspuns:

Nu mai incerca, lasa sa vina de la sine.Cu cit insisti mai mult parca e un facut, nici deal dreacu nu apare una laughing Apare cand nici nu te astepti, asa ca nu te agita, nu isista, tot acolo ajungi, plus daca te agiti mai faci si riduri, imbatranesti devreme laughing

| Cinic a răspuns:

Este din cauza ta, ca le vrei pe alea țipla! Alea frumoase stau doar cu barbati frumosi si cu bani. Tu esti baiat frumusel, daca ai ținti catre tipe mediocre sunt sigur ca ai putea avea o relatie.

| Delyae a răspuns:

Pe mine mă ocolesc toți, habar n-am.

| nyoentox2002 explică (pentru Cinic):

Nu e vorba de pretenții, frumusețea e și subiectivă, că la altul care i se pare urâtă o fata, mie mi se pare frumoasa ca exemplu, am plăcut o fata mai simpla nu avea forme mai deloc și tot m-a plăcut!

| Creata4334 a răspuns:

Pentru ca relațiile sunt superficiale relațiile de cuplu în ziua de azi. Putini mai sunt oamenii care cauta o relație serioasa

| simplaexsistenta a răspuns:

Incearca si nu te da bătut. Sau lasa timpul sa hotarasca. Sau fa-te pustnic

| TimberWolf a răspuns (pentru Delyae):

Cat de trist! m-ai facut sa plang.