| george131 a întrebat:

De ce lovesc fetele baietii in testicule? Fetelor as vrea sa stiu de ce ati facut-o, cum v-ati simtit si cum s-a intamplat cand ati lovit un baiat intre picioare.

58 răspunsuri:
| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Daaa am lovit de multe orirolling on the floor. Cand ma enerveaza unul si ma cert cu el tot eu castigrolling on the floor.Cum m-am simtit? Bine tinand cont ca am castigat mai mereu.De ce am facut'o? Pentru ca ma enerva big grin

| mona a răspuns:

Pentru ca stiu ca acolo ii doare fiind un loc sensibil, eu personal nu am lovit inca pe nimeni in testicule intentionat

| Felys a răspuns:

Cand sunt lovite de un baiat nu le convine, asa ca nici ele nu ar trebui sa faca astfel de gesturi necugetate

| george131 explică (pentru ஜAliSeeஜ):

Da te-ai gandit si tu ca poate il nenorocesti pe viata pentru niste nervi probabil inofensivi?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| gigibasca2013 a răspuns (pentru MadScientist):

HOOOOOO Rambo rolling on the floor))

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Pentru ca doare prietene

| scr33ky a răspuns:

Deci. ai lovit un baiat intre piceoare sa te astepti la consecinte palme pumni etc. sa te gandesti ca il poti nenoroci pe viata eu de fel sunt pacifist nu am dat niciodata intr-o femeie dar au fost 2 cazuri in care am fost lovit acolo jos si nu s-a sfarsit bine pentru ele in ideea ca am ars cu tigara pe una din ele. si cealalta am lasat-o fara par. am spus ca sunt pacifist nu imi place violenta dar sunt sadic cand ma dezlantui deci daca o faci sa te astepti la repercusiuni

| ILikePussy a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

Raspuns de panarama

| irrumator30 a răspuns:

E un reflex de autoaparare. Testicolele sunt unul din cel mai vulnerabil si mai dureros loc daca te lovesti, datorita faptului ca sunt irigate cu multe vase de sange. Cand esti lovit acolo, testicolele urca din locul lor putin, si de-aia doare asa de tare.

Cand ai patit asa ceva, cel mai usor remediu e sa te intinzi pe jos pentru 5 minute, pentru ca ele sa se rostogoleasca lin si usor la locul lor. Nu e bine sa te tii de ele.

| Azµre a răspuns:

E singurul mud prin care fetele pot face față dihăniilor de bărbați.
Lovitura în testicule se zice că doare de 600 de ori mai mult decât o doare pe o femeie la naștere.

| Razwy93 a răspuns:

Eu sunt baiat am 18 ani, in urma cu 3 luni am primit o lectie care cred ca nu o voi uita :p, 3 fete au intrat peste mine in toaleta si 2 dintre ele m-au tinut, eu fiind slab fizic nu am putut sa fac fata apoi cealalta m-a lovit in testicule dupa care am strigat sa ma lase dar apoi a continuat sa ma loveasca pana cand am lesinat de atata durere. Am stat in spital 1 sapt, dar abia dupa 1 luna si ceva am putut sa merg normal straight face sad

| Masinadescris a răspuns (pentru ILikePussy):

Ai dreptate.

| loverboy111 a răspuns (pentru Razwy93):

In locul tau le bate-am pe rand de le lua ambulanta pline de sange

| Biiiscuuu a răspuns:

Cate o data baietii enerveaza fetele cu atitudinea lor de "cuceritori". fetele, prn aparare, ii lovesc in locul sensibil.

| ShadeAdda a răspuns:

De ce? Fiindca DOARE! RAU! (*ranjet malefic*). Mai ales atunci cand ei ne fac pe noi, fetele, sa suferim. Ceea ce simt ei nu e nici un sfert din ceea ce simtim noi in suflet.
Cum m-am simtit? La inceput MINUNAT! Apoi m-am simtit putin vinovata... dar cand am vazut ca comportamentul "idiotului" despre care vorbesc nu s-a schimbat catusi de putin, m-am simtit PERFECT!
Sunt sadica, sorry, stiu asta... XD

P.S.: s-a intamplat in parc, la un picnic in grup laughing

| loverboy111 a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

Du-te la phsiholog.

| loverboy111 a răspuns (pentru Biiiscuuu):

Pt ca un baiat te place si te derajeaza putin nu asa trebuie sa procedezi. Mai bine ii dai cu flit dar in fata prietenilor lui, mie asa mi s-a intamplat odata...mie asa mi s-a intamplat data dar ea dadea semne ca ma place, probabil special sa chem si niste prieteni sa le dovedesc c ma place cea mai tare fata din scoala. A fost asa penibil! Au ras de mine cam 3 zile si dupa asta cand isi mai amintea cineva dar chestia e ca atunci iar am mai complientato ca ma invitase la suc si ea a zis ''nu imi placi'' si mia arucat sucul in fataapoi a facut si o poza cu telefonul... a fost asa penibil ca dupa aia o ocoleam sa nu imi aminteasca.

| loverboy111 a răspuns:

Pt ca ele stiu ca sunt slabe dar atunci cand ingenuncheaza pe cineva dintr-o lovitura se simt puternice si place

| loverboy111 a răspuns (pentru ShadeAdda):

Nu sti cum doare o lovitura acolo. va zic eu voi "suferiti in maxim 3 minute, dar voi ne faceti sa suferim mai rau si in plus dureaza si 10-30 minute.

| ShadeAdda a răspuns (pentru loverboy111):

3 minute?! Cred ca glumesti! Unele sufera si timp de 3-4 luni de zile! Sufera mai rau decat daca le-ar fi murit cineva drag din familie! Se comporta de parca ar merge la o inmormantare zilnic! (imi vine sa ma impusc cand vad astfel de fete, dar ma rog...) Asa ca bucurati-va ca suferiti doar maxim 30 de minute! laughing *sneering*

| loverboy111 a răspuns (pentru ShadeAdda):

Dac ii dam o palma peste fund sufere 4 luni?
sau daca ii zicem ca e fitoasa?

| ShadeAdda a răspuns (pentru loverboy111):

Depinde de fata. Unele se simt atat de jignite daca le spui ca sunt fitoase incat nu te uita o viata intreaga (mai ales cele care intr-adevar sunt asa dar care nu ar fi nici moarte in stare sa o recunoasca) laughing))
Iar daca i-ai da unei fete o palma peste fund... hmm unele s-ar simti ofensate, altele nu ti-ar zice nimic (doar o atitudine rece), altele te-ar injura, eu ti-as trage o palma zdravana. big grin Dar n-ar dura ura timp de 4 luni. Mai putin. Hai sa zicem 1 luna cel mult. Fetele sunt mai sensibile din punct de vedere emotional/psihic, decat fizic.

| loverboy111 a răspuns (pentru ShadeAdda):

Ele simt doar un gol in stomac sau ceva de genu ca altceva ce sa fie... noi simtit durere in fiecere parte a corpolui cand suntem loviti acolo

| loverboy111 a răspuns (pentru ShadeAdda):

Sa stii ca si eu enervam o fata continuu zi de zi dar nu m-a lovit pentru ca stiu cum se face... bagi frica in ea(functioneaza daca atunci cand te bati cu unu il faci la planga la 17 ani ) sau atunci cand te avertizeaza zici: "si dupa nu ajungi la urgente" si asa o enervam si ea dadea palme pe spate... cu toate ca pe un coleg il batea rau de tot

| ShadeAdda a răspuns (pentru loverboy111):

laughing))) Cum am mai zis, depinde de fata ^_^

| loverboy111 a răspuns (pentru ShadeAdda):

Nici Tu nu ai fi avut tupeu in locul ei pentru ca aveam repytatie de batausi
tongue

| ShadeAdda a răspuns (pentru loverboy111):

Who knows? laughing

| loverboy111 a răspuns (pentru ShadeAdda):

I know tongue

| ஜAliSeeஜ a răspuns (pentru george131):

Ehhlaughing asta e=]].