| george131 a întrebat:

De ce lovesc fetele baietii in testicule? Fetelor as vrea sa stiu de ce ati facut-o, cum v-ati simtit si cum s-a intamplat cand ati lovit un baiat intre picioare.

58 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| c0ton a răspuns (pentru Razwy93):

Hmm daca as fi fost in situatia ta (noroc ca nu sunt ca dupa conditia ta fizica nu poti face nimic in potriva) nu imi pasa de veneau profesorii, parintii parasutelor gaurite le bateam de sa ma cunosca toata viata lor dar nu doar o bataie dupa ce terminan le bagam in closet ca doar lovitura aia poate duce la durere extrema la pierderea barbatiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lovesc deoarece le da fetelor un sentiment de suprematie fata de baieti, cunoscand acest,, punct greu de aparat al baietilor si dureros cand e lovit''

| Mark8818 a răspuns:

PAI! SA STII ca fetele nu stiu cum e durerea, nu isi inchipuie, si NORMAL, "baietii nu pot sa dea in fete", dar FETELE pot sa dea in baieti! Asta ma enerveaza cel mai tare, ar trebui sa fim egali, si, totodata, as respecta, probabil, regula asta, dar atata timp cat fetele lovesc baietii, nu e nimic FAIR aici!

Fetele sunt foarte fitoase (unele), si se folosesc de regula asta pentru. a enerva baietii, eu unul, i-as da palme peste fata, picioare in burta, si capete in gura, sa simta! big grin

| loredana86 a răspuns:

Dacaca e sa ma supere un baiat ai trag un picior sau un genunchi in familie si ai gata pot sa fac ce vreau cu el dintr-o 1 singura lovitura zdravana in testicole l-am pus pe jos am lovit destui si nu mi-a partut rau cel putin lui unul eam tras un picior cu toata forta in oua cu cizmede alea cu varful ascut de eu dat ssangele pe nas si si-o plas de mila vreo 2 ore pe jos de durere lo dus masa in casa ca nu mai putea sa mearga eam tras una de iso invinet toata partea

| loredana86 a răspuns:

La noi oare la fete daca ar fi sa ne loveasca in oua si ei pe noi la noi ar durea la noi doare la oua fetelor oare

| loredana86 a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

La noi oare doare la oua daca near lovi si ei pe noi in oua cand near prine pe noi near durea la oua ali sau mona

| loredana86 a răspuns (pentru mona):

La noi oare doare la oua daca near lovi si ei pe noi in oua cand near prine pe noi near durea la oua mona

| loredana86 a răspuns (pentru george131):

Asta e alta data sa invete sa se poarte cu noi daca un un genunchi sau un picior zdravan in oua si e gata ca pe voi doar acolo va doare
la noi nu doare hahahaha

| jesmin a răspuns:

La noi doare la oua daca ar fi sa ne loveasca si ei pe noi pe noi ne doare la coite

| denismondialu a răspuns:

Daca vam lovi in coite si noi fetelor var comveni cred ca nu ca var durea coitele si ati putea sa ramaneti ipotente eu daca as fi in locul la baieti care eati lovit cand vas prinde vas trage un picior in oua sicand va aplecati sa va tineti decoaie ca nu mai puteti de durere un picior in tate si inca unul in testicole si ati fi gatavreo o ora 2 sa vedeti si voi cat de rau doare ca sa nu mai dati alta data

| denismondialu a răspuns (pentru jesmin):

Da doare si la voi la coite jeasmin si mai rau ca la noi si ei mai periculos ca la noi la voi poate sa fie fatala o lovitura mai puternica in oua

| simona89alesia a răspuns:

La noi la fete daca e sa ne loveasca in coaiee inapoi si baieti pe noi la noi ar durea la coaieee pe noi ne doare la coaiee daca e sa fim lovite intreb ca am lovit multi baieti in coaiee cand nu imi dadeau pace si mi-a zis un baiat ca cand ma prinde imi trage una in coaieee cu piciorul ca sa vad si eu cat de rau doare la coaiee ca sa nu mai dau alta data la noi la fete doare la coaiee la oua fetelor

| simona89alesia a răspuns:

La noi la fete daca e sa ne loveasca in testicole inapoi si baieti pe noi la noi ar durea la coite pe noi ne doare la coaeoua daca e sa fim lovite intreb ca am lovit multi baieti in coite cand nu imi dadeau pace si mi-a zis un baiat ca cand ma prinde imi trage una in coaiieee cu piciorul ca sa vad si eu cat de rau doare la coaiee ca sa nu mai dau alta data la noi la fete doare la coaiiee la oua fetelor

| simona89alesia a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

La noi doare la coaiie oare la fete daca near lovi in coaiie in oua si ei pe noi

| simona89alesia a răspuns (pentru mona):

Pe noi pe fete near durea la coaiie la oua daca am primi un picioar in oua si noi de la ei inapoi

| simona89alesia a răspuns (pentru mona):

Pe noi near durea acolo daca am fi lovite inapoi de ei

| cosminamadalina a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

Intrebarea e doar pentru fete la noi la fete doare la coaiie la oua fetelor daca am fi lovite si noi de ei in oua inapoi la noi doare la coaiie daca ar fi sa primim un picior zdravan in coaiie in oua sau un genunchi la noi ar durea sunt fata intreb ca de lovit am lovit baieti in coaiie ca acolo ai lovesc cand ma supara si sunt gata dar de primit nu am primit si mi-a zis unul ca ma loveste si el in oua cand ma prinde ca sa vad si eu cat de rau doare ca sa nu mai dau alta data de asta intreb la noi doare la oua la fete

| sorinaalina a răspuns:

La noi la fete doare la coaiee daca e sa primim una in coaiee zdravana de la o lovitura puternica in oua putem sa murim

| daniela89kamy a răspuns:

La noi la fete doare la coaiie noi putem pati ceva de la o lovitura mai puternica in coaiee in oua intreb ca am lovit in coaiee foarte multi baieti lui unul eam tras un picior in oua cu toata forta de eu dat sangele pe nas si o lesinat de durere si mi-a zis ca cand ma prinde imi trage un picior in oua ca sa vedem si noi cat de tare si de rau doare la oua ca sa nu mai dam alta data la noi la fete ar durea la oua dadca near lovi si ei pe noi in oua inapoi

| daniela89kamy a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

La noi la fete doare la coaiee la oua daca primim una

| daniela89kamy a răspuns (pentru mona):

Pe noi pe fete near durea la oua daca ar fi sa primim una la oua si noi de la ei

| cosmin0748 a răspuns (pentru daniela89kamy):

Cati aveati tu si baiatul cand i ai tras picioru in oua

| LAURENTIU95EMIL a răspuns (pentru ஜAliSeeஜ):

Aliseg daca tear lovi si el pe tine la coaiee cand tear prinde tiar comveni cred ca nu catear durea coaieele si daca tear lovi prea tare poate te lasa ipotenta sau una in coaiee si cand te apleci sa sa te ti de coaiee ca nu mai poti de durere un picior in tite

| LAURENTIU95EMIL a răspuns (pentru mona):

Pai la coaiee la oua va doare si pe voi mona daca ar fi sa va lovim si noi pe voi la coaiee inapoi
si la voi doare mult mai rau la coaiee ca la noi

| alexandru86claudiu a răspuns (pentru mona):

Acolo e si la voi am putea si noi sa va lovim la coaiee monica am putea sa va lovim si noi pe voi la coaiee fetelor si nu cred ca var comveni ca var durea coaielele

| alexandru86claudiu a răspuns (pentru mona):

Acolo e si la voi mona am putea si noi sa va lovim la coaiee monica am putea sa va lovim si noi pe voi la coaiee fetelor si nu cred ca var comveni ca var durea coaielele

| MayaLeClark a răspuns:

Azi am intrat in fratele meu cu bicicleta, nu a fost intentionat, din greseala i-am taiat calea, el nu a apucat sa puna frana, a intrat in gard si s-a lovi intre picioare, el le spune parintilor ca s-a umflatoul stang. Bruhh... Imi pare foarte rau