| Golyat18 a întrebat:

De ce macar ca imi plac fetele/femeile nu vreau sa fac sex si nici sa ma casatoresc?
E cumva o boala?

Cum e sa ai iubita?

Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| AdyAndreea91 a răspuns:

Pai asta nu e,, boala'' e o decizie =]] Si sa ai iubita e fain, adica daca o iubesti vb cu ea mai glumesti. ca si cum ai tu un frate si vorbesti cu el etc doar ca cu iubita e altfel mai faci si tu niste vrajeala cu ea e fain de tot happy si dupa asteptarile multor,, copilasi'' dat-ul la pasarica =]] hai ca stii! bft

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiNicu23 a răspuns:

NU e o boala doar ca inca nu te-ai invatat tu cu fetele, mai converseaza si tu cu fetele, ami invita-le la film poate cine stie te indragostesti si o sa faci si sex.

| SG1995 a răspuns:

Da, instinctul de reproducere e un virus, iar pamantul e gazda bolii denumita umanitate.

| Golyat18 explică (pentru SG1995):

Esti reptilian, asa-i?

| Lioana a răspuns:

Pentru că încă nu ai întâlnit fata potrivită.

| SG1995 a răspuns (pentru Golyat18):

Nah, sunt carian.

| AdyAndreea91 a răspuns (pentru Golyat18):

=]]] mor baa

| Golyat18 explică (pentru AdyAndreea91):

No mori!