| Rolly20 a întrebat:

De ce multe femei bucatar sunt grase?

7 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

De pofta laughing

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Nu este deloc ușor sa muncești în bucătărie în gastronomie este multă treba nu ai iedue cât este de muncă sa muncești în bucătărie niciodată nu se termina treaba. Și noi băieți barbați suntem grași în bucătărie nu ai văzut? Sunt fete femei băieți bărbați grași bucătari ia uitate sa vezi.

| johnnny123 a răspuns:

Dar tu de ce esti obsedat de grasime/ingrasat/femei grase/barbati grasi?

| Lioana a răspuns:

Pentru ca tot stand in bucatarie tot gusta din mancare. E normal ca o bucatareasa buna sa fie grasa. Numai cei carora le place mult sa manance devin bucatari.

| Violleta2022 a răspuns:

Din exact acelasi motiv pentru care si barbatii bucatari se ingrasa!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu doar femeile, ci si barbatii bucatar. Stau toata ziua cu nasul in mancare, e normal sa aiba un apetit ceva mai mare, mai ales daca sunt pasionati de ceea ce le iese.

| relian a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

laughing asa si de la prea multa munca, sa intelegem ca te ingrasi sau ce ai vrut sa spui?
Eu din cate stiu munca multa nu te ingrasa, poate mincarea mai multa da.