| Iuly2689 a întrebat:

De ce ne plac fetele cu sâni mari?

6 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Nu la toți, e subiectiv. Unora le place și caracterul și personalitatea nu doar aspectul fizic. Poate fi frumoasă și să fie proasta de pute, nu întotdeauna contează eticheta, doar pentru cei care sunt superficiali și se uită mereu la ambalaj nu la conținut.

| TimberWolf a răspuns:

De-ai dracu si de ambitiosi!

| LisaJulie a răspuns:

Voua barbatilor va place mai mult ce este in afara decat ce este inauntru, desi si noi femeile suntem multe la fel

| Violleta2022 a răspuns:

Doar unora le plac fete cu sanii mari, iar asta tine de preferinta personala a fiecaruia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate ție, mie nu.

| JohnnydeFeer a răspuns:

Pentru iubitorii de mame singure, Merge