| Regedesubmunte a întrebat:

De ce nu sunt toate fetele frumoase?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Pentru că nici băieţii nu sunt toţi frumoşi.

35 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Fiecare fata are ceva aparte, doar n-ar fi toate Miss Universe,, dar macar incearca sa fie cat mai aranjate si frumoase, ceea ce e de apreciat.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nimeni nu e perfect. De ce te-ai astepta ca toate fetele sa fie frumoase?

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Se zice ca barbatul trebuie sa fie putin mai frumos decat d.r.a.c.u,, ceea ce duce la superioritatea feminina, acest proverb indeamna fetele la frumusete.

| Florentina9210 a răspuns:

Dar de ce nu toti baietii sunt ca Ian si Brad?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Da. Ce le mai indeamna laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Unele fete parca sunt pur si simplu zeite!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Da, e adevarat, insa nu doar asta conteaza.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nu se mai pune de mult stacheta pe sentimente, totul are un interes. Asta nu e ceva nou sub soare, e de cand lumea.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Florentina9210):

Ian şi Brad la care mă gândesc eu?

| Florentina9210 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Somerhalder&Pitt!

| J0B0MAT a răspuns (pentru Florentina9210):

love struck

| Florentina9210 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Iti dai seama ce norocoase sunt nevestele lor? Si noi? Trebuie sa ne multumim cu fel si fel de ..romanasi! laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru Florentina9210):

Brad e singleee

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Bwhahahahahahaaaa!

| Florentina9210 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Da, dar e in varsta, in plus Ian. Il vad mereu ce posteaza pe Facebook, il am si la favorite. Si imi place ca are si un suflet bun, ajuta animalele.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce zici de Jared Leto, el e în vârstă, dar nu pare, şi e single?

| Florentina9210 a răspuns (pentru J0B0MAT):

De la 30 second to Mars? Vai, ce ii mai ascultam melodiile. Este simpatic, insa nu prea ma omor dupa tipii cu barba.

| Regedesubmunte explică (pentru Florentina9210):

Sincer să fiu nu știu, la fel ca în cazul fetelor, oricum eu nu consider că un băiat trebuie să fie prea frumos, asta îi revine de drep fetelor!

| J0B0MAT a răspuns (pentru Florentina9210):

Da.Eu ascultam 30STM demult dar nu m-am obosit să îi caut membrii, dar după Suicide Squad am aflat blushing

| Florentina9210 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Seamana putin cu Tuomas de la Nightwish. Ascultam inainte melodiile de genul, acum, incep sa o dau pe margini. M-am dat pe romanesti mai mult si ascult mai putin rock. Batranetea asta... laughing

| Regedesubmunte explică (pentru Florentina9210):

Nu te teme Florentina că o să întâlnești românași care o să te dea pe spate!
O să vezi!
happywinking

| J0B0MAT a răspuns (pentru Florentina9210):

Neah.
Sper să nu îmi pierd gustul muzical niciodată.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Regedesubmunte):

Sa dea Domnul. Pana acum am dat doar de. nu mai zic! Si e pacat ca o fata ca mine care a primit o educatie buna si sunt si cuminte sa aiba ghinion de un profitor. Dar stiu ca cineva acolo sus ma iubeste!

| Florentina9210 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu l-am pierdut, inca ascult, insa tin minte ca aveam un mp4, si era doar de muzica rock.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Florentina9210):

Ziceam de mine. Bunicii mele îi place rock-ul. Părinţilor mei nu. Bunica e de gaşcă, se adaptează la tot ce e nou, la blugii rupţi şi toate cele. Sper să semăn cu ea la bătrâneţe.laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ah, I'm jealousi!

| Regedesubmunte explică (pentru Florentina9210):

Ține minte ești frumoasă și inteligentă și nu lăsa pe nimeni să profite de tine!
Inteligența e o mare virtute, nu o neglija, pe semne o să te ajute săți dai seama de cine va vrea să profite!
Și sus și jos, o să-l găsești la un momendat!
Multă baftă!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Regedesubmunte):

Multumesc frumos! happy

| Dexter00 a răspuns:

Pentru că şi urâți au nevoie de cineva