| Regedesubmunte a întrebat:

De ce nu sunt toate fetele frumoase?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Pentru că nici băieţii nu sunt toţi frumoşi.

35 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu acesta este cuvintul, femeile sunt frumoase, dar posibil nu se ingrijesc si de aceea tu le consideri urîte, ele sunt frumoase dar daca ar acorda o atentie deosebită felului in care arată ar fi si mai frumoase.

| RAY a răspuns:

Dar tu esti frumos? fetele sunt mai frumoase ca baieti, din fete 70% atrage sexul opus dar invers daca 10% atrage sexul opus

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Daca erau si toti baietii frumosi, ap erau si toate fetele frumoase dar asa nu

| Tpuist a răspuns:

Pentru că trebuie să existe și urâte.

| oglindasultanului a răspuns:

Pentru ca n-au nici sanatatea nici finantarea, cele care primesc mai mult devin vedete iar alea se ascund pana la o anumita varsta.