| BlueBell07 a întrebat:

De ce probleme de o anumita natura sufera cineva care te invita 10 zile in concediu,dar cand ajungeti la fata locului,vrea sa se intoarca acasa pentru ca nu i-a placut cazarea pe care ati ales-o si s-a certat cu managera hotelului? (Drumul lung,ca drumul, dar mai cari si bagaje cu haine pentru 10 zile dupa tine!)

Răspuns Câştigător
| Mindfulness a răspuns:

Multi sunt nebuni dar nu au caracter sa admită. Nu putem știm cu exactitate, poate fi si o boala psihica poate fi și un grad de retardism mintal.

8 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Probleme cu nervii, anxietate, impulsivitate, nevoie de control. O persoana super imatură si instabilă emoțional!

| Whitte a răspuns:

Cate haine ai putut cara pentru 10 zile?
Cred ca tipul nu te-a mai vrut. Ai spus sau ai facut ceva care l-a facut sa se razgandeasca.

| BlueBell07 explică (pentru Whitte):

E vorba de doua colege de serviciu aici.

| BlueBell07 explică (pentru Whitte):

Femeile isi iau multe haine pentru 10 zile sau alte lucruri necesare pentru atatea zile de stat departe de casa. Doar nu pleci cu poseta la drum lung.

| BlueBell07 explică (pentru Miruna333):

Totusi,e destul de ciudat sa te cari 7 ore cu trenul noaptea pana la destinatie, carand dupa tine si un geamantan mare cu lucruri pentru 10 zile. Mie nu mi se pare normal.

| BlueBell07 explică (pentru Miruna333):

E vorba de cineva de 51 de ani, nu de o copila de liceu.

| Miruna333 a răspuns (pentru BlueBell07):

Si daca are 20, si daca are 70, acelasi lucru se aplica. Problemele si imaturitatea raman, daca nu face nimic in acel sens

| Whitte a răspuns (pentru BlueBell07):

Doua femei? Si colega te-a invitat, adica iti platea sejurul?
Hm, rectific. Tipa (nu tipul) nu te-a mai vrut. In 7 ore de drum ti-a vazut adevarata fata.