| AngelHugz a întrebat:

De ce s-au despartit Selena Gomez si Justin Bieber?

10 răspunsuri:
| GOLD99 a răspuns:

Selena Gomez a aflat din niste surse ca cica justin bieber ar fi inselat-o cu un model victoria secret, ea a crezut asta dar i-a explicat justin si alte persoane ca nu este adevarat preasa scrie numai minciuni in reviste si ziare, iar acum s-au impacat

| Gabriel123tecu a răspuns:

Selena Gomaz si Justi Bieber s-au despartin din cauza ca nu s-au mai intalnit unul cu celalalt.

| Railly a răspuns:

S-au despărțit deoarece nu mai petreceri destul timp împreuna. Cel puțin așa am auzit... Fundita

| AngelHugz explică (pentru GOLD99):

Da?

| GOLD99 a răspuns (pentru AngelHugz):

Da asa au zis si la tv si am citit si intr-o revista

| mona a răspuns:

De rasfatati ce sunt amandoi, asa fac vedetele, cand se plictisesc se despart iar cand li se face dor se impaca si tot asa

| Anonimuuuussssss a răspuns:

JB a inselat-o cu un model, iar ea a aflat de la presa.El a incercat sa ii explice, dar nu s-au mai impacat.Au ramas doar amici. Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Începuse presa să nu-i mai bage în seamă atunci când ieşeau pe stradă.

Se spune că au ieşit împreună pe stradă şi se ţineau de mână şi nici măcar un paparazzi nu a fost pe stradă să-i fotografieze. Asta a fost picătura care a umplut paharul.

| Chαяtreux a răspuns:

Pfaaaaaa hai sa ne cautam alt motiv pentru a trai sad

| Indestructible a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing