| CeacNuoris a întrebat:

De ce sunteti rasisti? (daca sunteti) Ce etnie/etnii dispretuiti sau urati?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns (pentru DragosMarian9):

Cu ce te dezavantajează pe tine că o țară vrea "să-ți fure" Ardealul? Cam cu ce se schimbă în rău viața ta dacă să spunem că de mâine bozgorii vor puen stăpânire pe Ardeal?

| Musique a răspuns:

Nu-s rasistă și nici nu voi fi.
O zi frumoasă!

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns (pentru DragosMarian9):

Nu sunt ungur, sunt și eu tot român, din Galați. N-am absolut nicio treabă cu Ungaria sau Ardealul.
Dar mi se pare retardat să urli ca gibonul pentru că cineva vrea să-ți ia o bucată de țară (de fapt sunt doar zvonuri că nu vrea nimeni Ardealul, sunt doar chestii de ordin politic acolo) care tu ai impresia că-i a ta.