| anonim_4396 a întrebat:

De ce uni baieti caracterizeaza alti baieti care au o musculatura bine formata drept gay? Sa fie din invidie? In fond si la urma urmei sunt genul de om care apreciaza fetele cultivate si destepte nu acele pizzi plasticate care se uita dupa patratele. P.S: fac sport din placere.

41 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Invidie bosswinking
PS : daca esti tu in poza esti bine de totwinking

| Freya1 a răspuns:

Depinde.
Un barbat cu un corp bine definit nu trebuie neaparat sa fie considerat sau sa fie gay dar de multe ori un barbat de genul doreste foarte mult sa se expuna sa se dezbrace sau sa se imbrace foarte mulat etc iar societatea il priveste precum o femeie (asta nu inseamna ca si e dar asa se vede din perspectiva altora) si inca un motiv poate sa fie ala ca foarte multi baietii frumosi cu un corp lucrat au ales sa isi foloseasca aceste calitati prin asi castiga paine prin video chat spre exemplu.
Eu nu am nici o treaba si consider ca e frumos ca si barbat sa ai o musculatura bine definita dar cu moderatie si cu mai putina expunere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gay, cocalari etc etc. Niste suparati invidiosi pe altii. Doamne fereste sa pierzi o ora pe zi la sala, mai bine dai lab@ acasa la filme pentru adulti sau mai stiu eu altceva decat sa mergi la sala.

| Raniaa a răspuns:

O musculatură bine definită, necesită multă muncă/ efort. Este mult mai ușor să arăți cu degetul și să spui anumite lucruri, decât să depui și tu un efort, să ajungi așa....eh.
Invidie, frustrare, prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine, dar placerea ta care este? Sa faci "sport" sau sa atragi atentia?

| PersonajFictiv a răspuns:

Daca doar din motivul asta ii fac gay, ca pur si simplu merg la sala e prostie si invidie.
Dar sunt mai multe motive cred, unii pot avea ceva cu atitudinea ta legata de aspectul tau fizic, depinde, iar din lipsa de adjective ti-l arunca pe ala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A specificat sport baiatul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Intr-adevar, nimic nu e mai interesant si important decat sa mergi la sala. iNVIDIA is the way meant to be played.
Iti spun eu de ce sunt numiti gay si narcisisti: pentru ca se auto-venereaza si pentru simplul fapt ca se pozeaza si se prezinta ca marfa peste tot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aha, ce a specificat am vazut. Dar nu asta se subintelege.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

VEzi, din cauza mentalitatii asteia idioate port eu haine cu un nr mai mare laughing. Daca unu cu nivelul tau de inteligenta presupune asa ceva, ce pretentii la prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun, atunci nu trebuie sa si arati asta tuturor.
Ca nu e nicio diferenta intre tine si un vegan.
Mananci pentru tine, lucrezi un corp pentru tine.
Nu e cazul sa bagi muschii sau soia cu forta tuturor.
Tocmai de aceea lumea tinde sa te ia in ras si sa te batjocoreasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e nicio mentalitate idioata. Au trecut secole sa ne tot cizelam. Nu vad de ce sa dam inapoi doar pentru mandria prosteasca a unora.
Nu suntem tarani pe camp in pielea goala peste tot.

| Drimmero a răspuns:

Unii isi merita apelativele incasate pentru arogantele pe care le arata,, desi sunt tot muritori nu zei, dar in rest n-am ce comenta pentru cei care fac sala, bravo lor pentru ca depun ambitie, multora ne lipseste ambitia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Lasa ca nu sunt toti la fel, nu toti sunt cocalari. La cursurile de aparare aveam niste monstri. Cu 15 ani de sala in spate. Nu cred ca aveau pic de grasime si totusi puteai sa juri ca nu mergeau la sala. La ce haine aveau pe ei, nu iti dadeai seama. dar ii vedeam cand ieseam de la dus si toti erau doar cu prosoape pe ei (ele rolling on the floor ). Sau la fel la sala, aia cu cap ii vedeai imbracati calumea, nu cu haine "slim" sa se vada fiecare gram de muschi. Dar prostii si suparatii mereu ii baga pe toti la un loc. E mai simplu. Mai bine sa mananci cartofi prajiti decat o salata

| PersonajFictiv a răspuns (pentru alina2k18):

Http://twitter.com/tristanedwardsf
Nu e el, te-ai udat degeaba.

| alina2k18 a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Ahhahahahahaha, chiar arata bine Tristan astawinking
Merci de linkwinking
Bibi boss, ai burtica nu-i asa? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Hmm. Se pare ca aveai dreptate, si-a schimbat saracul poza de profil.

| Drimmero a răspuns:

Bwhahahaha,, eram sigur

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda,din pacate.
Faza e ca sunt unii care se dau la minore cu scheme de astea.

| Drimmero a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Mai trist nu e ca fac ei chestia asta,, dramatic este faptul ca multe sau multi pun botul la asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Desigur ca minore. Sper ca nu exista una peste 18 ani destul de toanta sa creada orice.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Drimmero):

Lipsa de educatie.
Daca parintii sau scoala i-ar invata niste chestii prin care sa se protejeze nu erau asa.
Unii sunt mai slabi, mai naivi si cred orice din pacate.

| Drimmero a răspuns (pentru PersonajFictiv):

N-ai cu cine,, trebuie si hotul sa profite de prost...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am mai vãzut dinastia, de obicei sunt mai slabanogi cum ai zis "Cu pãtrãtele" laughing
Dar mai rãu e când dai de unu Gay sau un bisexual laughing de aia trebuie sã fugi, mai ales dacã la marimea ta iti stau blugii mulati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ohoho, deci ce discutam noi aici! Uite alt tipar de guvid: aia care se pozeaza in bodybuilderi si nu sunt ei. rolling on the floor
Acum sa-mi zici ca nu e penibil?
Hi, am pomenit "vegan". S-a sesizat NOnoima repede.
Cum am indraznit sa pomenesc de propaganda lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Problema lui daca fura poza la altul. Da, este penibil. Dar cum am zis, nu toti sunt asawinking. Clar eu sunt ala de la mine din avatar laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu esti un echilibru intre fizic si psihic. Da, da, un model. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma faci sa rosesc...

| Punyaso a răspuns:

E doar invidie, mi se întâmplă des. de obicei îi ridic de perete până sus.

Răspuns utilizator avertizat