| anonim_4396 a întrebat:

De ce uni baieti caracterizeaza alti baieti care au o musculatura bine formata drept gay? Sa fie din invidie? In fond si la urma urmei sunt genul de om care apreciaza fetele cultivate si destepte nu acele pizzi plasticate care se uita dupa patratele. P.S: fac sport din placere.

41 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BeliveTheTruth):

Ma intreb de ce toti pokemonii pomenesc de "ramai la masturb@t"? Oare ca faceti asta de dimineata pana seara si nu mai stiti altceva? Eu cred ca da thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Chiar si intre dimineata si seara. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred. Saracii de ei. Si cica eu am 12 ani, evident...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce amuzant e ca tie iti da reply si rade de tine si mie mi-a dat direct ignore. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

SI pe mine ma are la ignore. Vezi poza aia, el a inteles ca vorbesc de mine. Astia au iq/ul cat cred ca am varsta. Sa fii sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, analfabeti functional.

| anamariarot a răspuns:

Încă e considerată o jignire să fii gay? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anamariarot):

Tu sã-ti tii mainile acasã bine!

| anamariarot a răspuns (pentru anonim_4396):

Pardon?