| cocogirl88 a întrebat:

De ce uni oameni pun intrebari sau raspunsuri la batjocura pe acest site? Deja ma enerveaza chestia astasad x-(

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De băgători în seamă.

| TeoPT a răspuns:

Unele răspunsuri sunt puse la batjocură fiindcă proprietarul întrebării merită din plin să se facă mișto de el. Întrebările la batjocură mă enervează și pe mine, într-adevăr.

În altă ordine de idei, se scrie "unii".

| cocogirl88 explică (pentru TeoPT):

Scuze m-am grabit cand am scris

| ROB3RT89 a răspuns:

Le palce sa fie mai ironici si sa se bage in seama aiurea.Au mintea in ceata si sunt frustrati de relitate! Asta nu are nici o relevanta, incearca sa-i eviti si sa nu-i bagi in seama, le dai si mai multa apa la moara...

| Mangustă a răspuns:

Vrei o cana cu apa sa te calmezi?

| Woodenpints91 a răspuns:

La fel cum mă enervează pe mine întrebările inutile ce conţin litere lipsă.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Întrebări... nu știu de ce ar posta in batjocură, probabil ca să se amuze ei înșiși (dacă pe altii nu reușesc).
În privința răspunsurilor date mai mult în silă, mă gândesc că e "goana după punctaj" sau după...tricoul ăla. Mă întreb câți vor avea curajul să se fălească cu el la vară... purtându-l pe stradă.

| CannbalCorpse a răspuns:

Din nesimţire si batjocură! happy Dar mai găseşti şi oameni ca lumea.
O zi bună.

| MrAlex a răspuns:

Stii ce am vazut in ultima vreme? Unii au pagini pe fb gen "razi cu lacrimi" si isi fac cont aici, pun ei o intrebare "amuzanta" dau print si apoi posteaza acolo pe fb zicand ca a postat altcineva..ca sa faca like-uri!

| PotatoMustDie a răspuns:

Gluma Badjocura. Macar cei care fac glume au bunul simt sa le puna la categoria potrivita.

| Never4ever a răspuns:

Din nesimtire si lipsa de ocupatie.

| xLove a răspuns:

Lipsa de ocupatie. Le place sa se bage in seama, si chiar daca nu ii intereseaza subiectul, comenteaza! Crede-ma, m-am certat cu o astfel de persoana pe TPU!

| lusinda99 a răspuns:

Isi baga si ei nasul unde nu le fierbe oala.

| Chiorix a răspuns:

Lipsă de ocupaţie...