| AngelErmin a întrebat:

De ce unii oameni de pe aceasta comunitate pun intrebari stupide si necredibile din toate punctele de vedere?
Chiar asa prosti ne cred incat sa le credem intrebarile lor lipsite de sens?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dar nu te-ai gândit că uneori, poate că sunt chiar așa de proști.
Sau doresc să provoace o discuție, din care până la urmă, tot învață ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns:

Din lipsă de ocupație.

| FreddieM a răspuns:

E dreptul lor sa intrebe orice. Maestria sta in a le raspunde in asa maniera ca sa-si poata contempla propria stupizenie.
De obicei, cei care pun astfel de intrebari sunt precari d.p.d.v. rational, mai au mult pana sa devina maturi, deci vor fi tratati ca atare. In plus, nu-ti fa griji pentru ei, sunt absolut inofensivi.
PS: Desi am sperante reduse, as fi mai mult decat bucuros daca ai da niste exemple.
Pace