| Diux96 a întrebat:

De ce unii oameni inventeaza lucruri despre alte persoane cu care nu au prea multa tangeta sad. de ce se baga unde NU este problema lor si spun lucruri uratesad. ei nu se gandesc ca oamenii despre care vorbesc urat ar putea afla.nu se tem de Dumneze? nu pot sa ii inteleg pe acei oameni care din punctul meu de vedere sunt niste distrusi si niste gunoaie de oameni.si pe deasupra consuma si aerul degeaba

Răspuns Câştigător
| alexaalexandraa a răspuns:

Acele persoane sufera de invidie, o boala incurabilawinking. Este vorba despre barfa, invidie si rautate. Oricat de mult s-ar zbate x sau y sa fie mai presus, tot inferiori se simt. Din pacate cunosc si eu astfel de oameni, daca le pot spune oameni. Imi repugna unii ca ei. Ai mare drepatate in intrebarea ta. Mult noroc happy O seara faina!

6 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Nu cere omului ce nu are

| Maidanezul a răspuns:

Niste primitivi si nu ai leac pentru ei. trebuie sa ii ignori "nu te lupta cu porcul ca te murdaresti si lui ii place" am gasit pe aici pe forum Comp la raspunsul dat de @alexaalexandraa
Propun funda@alexaalexandraa

| Isabellaღ a răspuns:

De ce? Pentru ca sunt niste nesimtiti! Pentru ca altceva mai bun nu au de facut...cred ca daca nu ar mai avea ce sa barfeasca ar muri ca de foame! Crede-ma ca stiu cum e! Dar noi nu trebuie sa bagam in seama astfel de oameni, chiar daca oriunde poti sa dai se ei! Dar daca ai prieteni adevarati, nu iti mai pasa de eioh go on.Sa inventeze pana nu mai pot.oh go onEu ii evit, si tot mai ajung barfe desper mine si la urechile mele, dar pur si simplu nu imi pasa!

Succes! Si nu ii mai lasa sa te supere! Esti superioara lor!

| DreamingAloud a răspuns:

Din lipsa de ocupatie, din invidie... Doar traim in Romania! Eu m-am resemnat cu asta.

| Diux96 explică:

Multumesc tuturor.suneti niste scumpi >big grin

| Diux96 explică:

Sunteti*