| Chio9 a întrebat:

De ceva timp oftez si vreau sa va intreb care credeti voi ca ai putea fi cauza?

Fara sa va dau eu vreun detaliu despre posibilele cauze ala lui.

Deci care credeti voi ca-i cauza?

5 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Te-ai plictisit de viata sau esti in love thinking

| Xtadelo a răspuns (pentru Mădă0611):

IN LOVEhee heewinking

| Chio9 explică (pentru Mădă0611):

Nu m-am plictisit de viata si nici nu-s indragostit.
Din contra am un chef de viata si am o gramada de planuri de realizat. Cred ca asta e cauza prea mult vise de realizat si prea putini bani.

ps: 19 ani.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Chio9):

Aaaaaaa, fain ca ai pentru ce sa lupti, asa ca lupta. Bafta! happy
"Cand iti doresti ceva cu adevarat, tot universul conspira pentru indeplinirea visului tau."

| Chio9 explică (pentru Mădă0611):

Ms, asta am sa fac.

Frumos citatuwinking