| Ottakringer a întrebat:

De obicei nu intrebam eu ci eram intrebat.dar acum am cam ramas in pana de idei big grin
As vrea sa o surprind pe viitoarea mea sotie (la anul ne insuram)
. Vreau sa iesim in week-endul care vine pe undeva la munte, in vizita sau alte chestii din astea ( nu am ce face cu benzina ).
Si as vrea sa ii fac o surpriza neasteptata pe drum... aveti vreo idee? Ceva cat de mic. Nu e genul ala."vai daca nu cumperi cadou de 2milioane nu il mai vreau ". Orice gest mic il apreciaza din partea mea. Deci un mic sfat din partea voarsta e binevenit big grin

8 răspunsuri:
| vyyyk a răspuns:

Un album foto gol pe care sa il umpleti cu fotografile din excursia de la munte?

| TSO7 a răspuns:

Eu zic că dacă tot nu ai ce face cu benzina și nu vrei să îi faci un cadou cu bani, dă-i benzină într-un bidon, poate are și ea ceva drum cu mașina...

| DaRyuSN a răspuns:

Pai eu as pune un afis mare cu o declaratie de dragoste sau simplu " Te iubesc X, Marita-te cu mine" intr-un loc prin care stiu ca vom trece impreuna ...depinde si de persoana.

| Ottakringer explică:

Mai Drojdie... daca eram asa disperat ca tine oh go on happy.

| Ottakringer explică (pentru TSO7):

Ce conteaza pentru mine 300 km intr-un week-end daca eu pe luna fac in jur de 3000 km happy.Nu are ce sa faca cu benzinawinking

| Ottakringer explică (pentru vyyyk):

Avem poze fara numar ca sa zic asa happy. Sunt un fotograf amator deci iti dai seama cam cate fotografii avem. Oricum multumesc de idee ^_^

| Ottakringer explică (pentru DaRyuSN):

Am ceruto odata happy
De acum am sa o mai cer inainte de nunta. Mersi de idee oricum. O zi buna!

| LeeJiEun a răspuns:

Un inel dragut sau chiar o simpla floare poate aduce un sincer zambet din partea ei. happy