| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot lua sticle de 0.5 de pepsi si coca cola? Am niste capace castigatoare si sunt din Timisoara

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incearcă la benzinării, sau supermaketuri, doar ăia au promotiile.

| AndreiGU a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

La benzinarii spun ca ei nu au contract cu cola si m-au trimis la supermarketuri ..aia au zis la fel laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AndreiGU):

Eu avea m un dop de cola si am mers la un supermarket si mi au dat o sticlă, ave promotia, caută toate supermarketurile, minimarketurile si hypermarketurile, + toate benzinăriile.