| 1onur a întrebat:

Dece Pedofilii nu primesc pușcărie și detenție pe viață? La ce rost mai are sa lași un bolnav mintal în societate dacă el ca individ este bolnav mintal și are fetișuri tentați dorințe fapte antecedente cu minore și adolescente de ce să-le acorzi o adouă șansă la niște bolnavi care au dorințe sexuale cu minori copiii adolescenți și după 2 ani de pușcărie și detenție săi lași din nou în societate lângă copii.

Eu sincer pe ăștia iași eutanasia 10000000%%%%%%sau iași băga la pușcărie pentru tot restul vieților lor pe lumea asta fără nicio drept la lumina zilei Lea și tăia cu măna mea organelor genitale și Lea și arunca la foc.

Ce este în sufleul inima mintea la "oamenii" ăștia de își dorește așa ceva cu copii minori Adolescenți de lise acorda la așa animale bolnavi mintal o adoua șansă pe baza la ce? Ca ăștia nu o sa fie toată viața lor oamenii. Există tratamente pentru pedofili? De Lisei acorda o adouă șansă și nu sănt încarcerați pe viață pe bază la ce îi lasă în societate după cei prinde cu violurile cu minore Adolescente de ce pedofili ăștia sănt lăsați de politie liberi în societatea "după ce își ispășește fapta " ca nu există nicio limită la un pedofili ăsta nu are limită la nimic.

Răspuns Câştigător
| UnchiulRamiz a răspuns:

Fetele de la Caracal tu chiar crezi ca au fost arse în butoiasul ala? Imposibil! Cred ca sunt pe mana unor proxeneti straini... Miliardarii lumii dau zeci de mii de euro pentru o virgina poate chiar sute. Dincă ala nu lucra singur, parca și copilul e proxenet. Fata care era virgina nu e moarta îți spun eu sigur. Eu nici nu am tiktok, acum aud de proxenetii sau interlopii ăștia. Suntem mici și legați de mâini și picioare noi. Nu ai văzut ca la nunta unui copil de politician parca, o fost invitat și nu știu ce mare interlop?

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Păi și eu am dubi în privința asta că nu au murit și au fost vândute pe sume de banii imese și au fost răpite de o grupare foarte bine organizată de Proxeneți bine înțeles că pe feme le ademnea și racola ci forța Dincă monstru ăla cu chip de om.

Păi au luat probe din butoiul ăla și arătau la știri nișe probe pe cum că Doamne Dumnezeule iartă ma că zis asa erau oasele lor acolo incinerate la minorele alea și Adolcentele acelea deci politia este implicată organizată în infracțiune și răpirea fetelor înseamă că în toată treaba asta Sănt indivizi pe care au sume colosale de bani și pentru minorele Adolcentele ar da orice sumă să-și bată joc de sufletul trup și viață la copii ăștia fără implicări im politie fetele nu aveau nicio șansă să părăsească vama nicio șansă să treacă vama niște minore fără să nu fie poliția implicată în asta. Doar dacă cel care pentru care a plătit fetele minore sa fie scoase din țară era vreun magnat și avea avioane private relație la graduri înalte implicări cu oamenii de la conducere doar așa ar fi putut părăsi țara " fără nicio urmă"...

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru 1onur):

În România e ca în filmul 6 gloanțe cu Van Damme, cică în Moldova i-a zis cineva ca poți cumpăra orice, asa e și la noi nu încape îndoială. Frate, de le ardea nu duhnea de trasnea? Și dura pana ardeau cadavrele... Poate sa fie și trafic de organe, dar e mai greu de crezut ca erau copile. Acum a arătat ca un magistrat abuza studentele sexual, ce lume nebuna.

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Unchiule dacă nu te superi câți spun așa? Ești mai mare ca mine ști bine cât te respect cu Adevărat ști foarte bine asta boss. Ce era să-ți spun dar înainte de asta. da țin să-ți dau dreptate cu Adevărată în românia este cu este situația și într-adevăr cu Adevărat la noi este cu 1000 gloanțe cu 10 laughing))

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Păi asta mam întrebat și eu unchiului țin minte ca treceam o dată pe lângă o pisică moartă mirosea 2 străzi când treceai pe lângă ia. Pâi îți dai seama dacă face el ce spunea mai ales ca spuneau ca el punea și cauciucuri peste foc Doamne Dumnezeule...băi... păi îți dai seama cum mirosea trupul cadavrul acelui om in tot satul ăla trebuie să-l și vadă cineva cum o lor pe fața fim mașină din spate căi așa spuneau ca le scotea din mașina cu mâna pe gura și le băga repede în casă Păi da nimeni nu la văzut când a făcut asta de 2 ori ca nu-i ai cum sa faci așa ceva și sa ju te vadă nimeni la țară când fi și sa nu știe ce făcu și mai era di prietenul lui ăla violator dar și ăla cine știe ce legături mai are

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Eu îți spun unchiule pentru ca știu cine ești mai mare ca mine mieste diferit și ciudata să-ți vorbesc cu frate când te cunosc și știu ce vârsta uneori din obișnuință ca spun la mulți prieteni la muncă frate zic la toți frate de aceai îți spun unchiule de acum nu-ți mai spun frate.

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Vandam este de al nostrulaughing nai văzut pe ce muzica cu Dani mocanul dansa? Este prietenii cu Dani Mocanu Vadam laughing)

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru 1onur):

Da, te trezești ca iei glonț sau cuțit din senin de la unul în țară asta. Ca te-ai uitat urat la el sau de s-o uitat gagica sau nevasta nu mai zic... Eu prefer sau fiu antisocial, decât sa o încasez pe nedrept. Azi un copil de 17 ani cu mașina unui prieten o omorât un înger de 9 ani și pe sorasa de 7 o băgat-o în spital în stare grava. Asta e jungla nu tara! Zi-mi unchesu Ramiz laughing ca nu ma supăr

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Unchesu Ramiz și eu am văzut cazul de astăzi de la observator cu un nenorocit care conducea fără permis de conducere și în fata meamei lor ia omorâtă 2 copii în fața ochilor ei ia Luat cu mașinacrying( nenorocitul ăla și mai avea o fetiță care ia a scăpat dar ia rupt un picior pe viață nenorociți pământului se suie la volan ia viața oamenii pe trecere de pietoni in față ochilor tăi să-ți pierzi copii în halul ăsta din cazul unui nenorocit care a condus fără permis de conducere

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru 1onur):

E înțeles cu politia sa minta asa, ca mafia aia mare ii mănâncă de vii de zic adevărul. Asta din Caracal e un simplu pion sau caraus sa zic asa

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru 1onur):

Nu ma uit la Mocanu. Da am văzut ceva mai demult laughing

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

La noi în țară asta este conduc Criminali conduc proxeneți conduc oamenii care știu să dea șpagă și să comită crime și fapte care mai de care bolnave mintale știu ca nici pe stradă nu te poți uita la oamenii în românia prea mult ca încep imediată smardoi să împarte pumnul și picioarele nu avem ce face asa se cere asta se vre așa se place sa fie în unele cazuri nu putem

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Nici eu nu-l urmăresc si nici nul suport pe dani mocaul ăla este nr1 proxenet în românia mai mare proxenet ca el nu existau în românia nu cred ca lau întrecut pe el cineva la corupție la toate faptele lui cu implicări în furturi bătăile lui scandaluri lui cu cămătari și proxeneți câte minore abuzează ăla zilnic... și el a fost prins cu traficului de droguri și cu minore Adolescente care le trimite poze cu el gol în pielea goală cel mai mare proxenet și infractor Dani mocanul este și pe lângă el mai mai este și clanul duduianul Anaser și pe lângă ăștia mai sant și alte secte și speci care se înmulțesc ca microbi...

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru 1onur):

O fi fost drogat sau băut? Asta pe viata merita pârnaie, nici lumina zilei sa o mai vadă decât prin gratii

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru 1onur):

De Duduianu am auzit. Nu știam ca e asa proxenet mocanu ala, credeam ca e cu muzica și atât. Face ce vrea pl lui înseamnă, dacă nimeni nu ii are treabă. Rău de tot am ajuns

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Nu există mai mare proxenet ca dani mocanul în românia îți spun eu unchile Ramiz ăla face multe măgari are mâine peste tot nenorocitul ăla păi cum sa fie treaz? Ăla este spart mereu și drogat nu lau prins cu atâtea ori cu faptele nu sa implicată cu scandalul caracatița de a doua zi era cu ochiului umflat pe live pe tikok la el și spunea ca i-a intrat o albină în ochii rolling on the floor))) și toată lumea știa ca lau bătut cămătari ca avea lase de sume imese de bani și nu Lea dat la cămătari bani și au intrat peste el în casă și lau îngenunchiat cămătarilaughing) el și Luis Stan trimit poze cu ei în pielea goală la minore și Adolescente și își dau datig cu minore și adolescente prin orașe nopțile târziu lau prin și pe el și pe Luis Stan ăla cu mititei car este Proxenetul nr1 dim București

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Clanul duduianul a fost prins de atâtea ori cu treburile cu minore Adolescente abuzate hărțuite au arătată și la știri ca mai nou de ceva ani ăștia închiriază și arme ilegale.

Anaser: atâta timp cât soarele stă pe cer laughing) vorba interpolui proxenet

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru 1onur):

Eu nu știu ce vad la ăia minorele? Ca au bani poate, altceva la Mocanu nu vad. Poate ca e slinos? laughing Dacă mai ia câte o bătaie e bine, vb aia bătaia e rupta din rai

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru 1onur):

Ce vorba mare are ala rolling on the floor Urmăresc știrile de la ora 19, în rest nu prea.

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Https://youtu.be/m4C-g_iu4Aw?si=uD4AM6Jx12igNNCW

Pe ăsta nu-l mai întrece nici Tomas Shelbi

Sigma infantil

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Păi bolnavi mintali își dau filme cu minore și Adolescente le racolează le abueza le Violează nu-s istare să-și țină o femeie lângă ei Adevărată și au fantwzi bolnave cu minore Adolescente handicapații bolnavi mintali

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru 1onur):

E citit el, ochelari de soare ultimul racnet laughing Eu port de vedere, de soare nu am deloc

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Traznet omul... zici ca face levitație cu Naikurile alea...și blugi sikini pe tibie laughing)) să se vadă piciorul Skini laughing))laughing

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru 1onur):

Mai trăiește Anaser ala 30 ani asa bolnav la cap? Vine vremea de îl lasă și pl, de nu sta bine cu inima crapă de baga pastile în el

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

A zis ca mai trăiește încă 30 de ani de la ziua în care o postat vidioclipul))))

Anaser: Dar sa stați bine sa va gândiți ca nici ploaia nu o sa țină la infinit

Deci gata cu busu ia luat locul deja))))

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru 1onur):

La minore ii tine vrăjeală aia ieftină... Nu m-am uitat atât la el, eram atent ce spune. Întru de pe huawey pe TPU și de pe laptop doar. De pe tel asta se aude mai incet

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru 1onur):

Busu și Iulia îmi plac mie de la vremea tongue

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Unchiule Ramiz eu ies seara buna și liniștită mâine sănt muncă si trebuie să dorm pe busu îl știu.

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru 1onur):

Noapte bună, Onur! Și eu încerc sa dorm, ca 2 sau 3 nopți nu am dormit cu răceala. Ieri ziua și azi noapte puțin am dormit. De dimineață am fost după medicamente, nu mai aveam ce lua ca nu ma duceam.

67 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Si la puscarie sa stea pe banii cui? laughing Puscariile in ziua de azi sunt un fel de lipitori, consumatori, consuma banii publici, fara a aia sa faca ceva.
Daca ar fi puscariile cum erau pe vremuri odata, sa te puna la munca pana crapi, aia da, dar din pacate astazi la puscarie, spui ca mergi la statiune laughing

Puscariile ar trebuie reinventate, sau reorganizate, fiecare puscarie sa caute joburi, de astea, gen sa faca curatienie pe linga rauri, pe linga orase, sa stiu si eu sa planteze muntii cu arbori ce iau taiat tilhari si tot asa.

In felul asta cei care, merg la puscarie, nu doar pedofili ce spui tu, ar munci pe brinci, apoi no sa le mai trebuiasca sa faca rele.

Si in america in zilele noastre, vorbim de anii aia 1930 si pana mai tirziu anii 50 - 70 munceau puscariasii la facut autostrazil, bateau cu tirnacopul si cu lopata dracu ii lua.

Asa ar trebui sa functioneze puscariile. Sa transforme pedeapsa in bani, iar tu sa muncesti pana sa iti platesti banii, respectivi.

Bineinteles, se scad din banii munciti, cazarea la puscarie, si mincarea, hainele laughing ca doar nu le platim noi, populatia de prosti.Sa isi plateasca daca au ajuns asa.

Eu cam asa vad logic ca ar trebui sa functioneze o puscarie, nu sa te duci sa dorimi, sa maninci, sa stai la povesti zi de zi, fara sa faci nimic.

| 1onur explică (pentru relian):

Pedofili Proxeneți Criminali Violatorii Prim Miniștri Corupți Si Polițiștilor Corupți Care sănt încarcerați și în închisorii la ora actuală tu crezi că ăia fac pușcărie Adevărată cu Adevărat? Au camere speciale pentru ei evident și bine înțelese că nu-i vor pune încarcerați cu condițiile care se aplică într-o închisoare normală pentru infracțiunile lor și toate crimele ai faptele lor. Ăștia nu merită să fie reabilitați sau grațiați trebuie tot restul vieții lor sa fie închiși așa cum Lea luat viața oamenii ăia nevinovați așa să plătească și ei dar nu în iad și pe pământ așa cum și ei și au bătut joc de viața la minori ăia copii ăia Adolcentele alea oamenii ăia care iau escrocherile lor furtunile lor afacerile lor ilegale nu merită să vadă nici unul dintre ei lumina zile sau cerul nopți încarcerați în închisoari și celule pe bună dreptate fără condițiile pe care lese acordă. Eu nu cred ca primi miniștri care fură milioane de euro Proxeneți care au afaceri crime violuri fapte murdare implicări cu bani cu cămătari Ăștia nu-și ispășesc faptele și au toate condițiile pe toți banii lor murdari și familile lor au grijă ca înăuntru să aibă toți toate condițiile necesare că când vor ieși din pușcărie să-și facă și băieți un tikok ul să nu mai să supere statul și ANAFUL de unde ai banii să-și facă spălare de bani liniștită bine înțeles că treaba asta cu tikok ul lor nu este singura lor metodă în care își spală banii ei au destule meșteșuguri au destule mâini care pentru ei banul tot ban este și nu-și are culoare sau miros înțelegi?

Păi cum adică la pușcărie să stea pe bani cui glumești nu? Păi vrei să spui ca ei au furat pe degeaba? Vrei să spui că ei au făcut crime degeaba? Toate infracțiunile lor care sănt ei implicați Proxeneți cu Pedofilii infantilă cu minore și cu Adolcentele agresate abuzate ai impresia că pentru ei este o simplă distracție? Așa la ocazii? Ăștia șând bine înrădăcinați iar ei nu sănt siguri NICIODATĂ CEL PUȚIN un grup o grupare Sănt în spatele lor și mare majorate dintre ei trăiesc foarte bine în celule în închisori ai toate condițiile lor familiile lor dețin toți bani murdari pe care le asigura traiul și condițiile acolo nu-s lăsați ei încă sănt buni pentru grupările interlope pentru grupările de infractori pentru grupările de Corupți ei încă mai sănt buni viata lor oricum nu se termină cu câțiva ani de pușcărie câțiva ani de tăharie câțiva ani de Pedofilie infantilă cu Proxeneți tot ce au acumulat ei în de alunga infracțiunilor lor și faptelor lor crezi ca este degeaba? Îi jignim ai sa nu mai vedem chiar atâta de mici ca NUS NICI UNUL DINTRE EI ce par și ne vinde a fi mulți dintre ei au o minte destul de inteligență ce vedem noi și ne arată nou ei pe tiktokul lor pe instargram urile lor este doar ce vor ei sa ști despre ei și să vedem noi ce vor ei sa vedem despre ei înțelegi? Ăștia nu-și oamenii de luat ușor sau de subestimați ăștia au o minte de infractori au o minte de Corupți nu-s oamenii proști și nebuni ăștia au minte pentru deceni de infracțiuni deceni de escrocherii deceni de fapte cu crime violuri Pedofili proxeneți infantilă au și banii și toate condițiile în toate închisorii le care câteodată băieți mai fac câte-o vizita la celula bine înțeles cu spatele păzit cu condițiile necesare corespunzătoare nu așa în celula câte 4 5 camera lor televizorului lor uni au și telefone de ce crezi ca erau prinși? Ce au zis băieți sa vadă și tovarăși lor din afară ca nu-i așa de rău cu se spune la pușcărie și ca se poate trăi bine mersi și la pușcărie cu cu banii cu condițiile din infracțiunile lor s-o tot ce le asigura un trai când își "ispășesc " faptele lor să-și poată continua afacerile toți Pedofilie toți infractorii violatori toți corupți prim miniștri ăștia sant cel puțini o grupare nu poți face infracțiunii de unul singur ei oricum sănt conștienți ca vor ajunge la pârnaie în pușcăriei și închisori înaintea să-și "ispășescă" faptele de acea ei rămân în grupările lor pentru ca când unul cafe mănâncă de la aceași masă cu ei aceași farfurie cu ei să poată îndeplini condițiile lor în închisoare să nu ducă lipsa de șuncă afumată ca pe vremuri ai înțeles? Sa ni ducă lipsa de nes cu cola sa nu ducă lipsa de țigări de telefoane sa ducă lipsa de banii la domni polițiști care îi le asigură traiul bine mersi acolo și binele înțeles și dreptul piloților cine le aduce până la camera lor de mâncare? Si toate condițiile? Nu ei? Cad din cer toate alea?

Păi pe vream lui Ceaușescu ăștia nu se mai înmulțeau sun nicio forma bionic nici car microni microscopici nu mai existau și bine le făcea la toți infractorii toți corupți toți Pedofili toți criminali drogați violatori îi nenorocea așa cum și ei au nenorocit suflete viață oamenilor fără nicio vină îi punea la muncă să-și câștige pâinea cinstită cu toate ca nici pâinea aia nu meritau la viețile suflete pe care le au pe mâinile lor până și pâinea aia nu meritau sa muncească tot restul vieții lor pentru faptele crime violurile care le-au făcut. Tu spui ca nu o să-le mai trebuiască rele și eu îți spun cu toată inima și tot sufletul meu ăștia nu merită nicio șansă la viață toți Criminali Pedofili Proxeneți Violatorii merită detenție pe viață cu organele genitale tăiate și tot restul vieții lor sa nu vadă lumia zile și nopți care cum nu mai pot să-și trăiască vieții oamenii care și-au pierdut viețile sufletele din cazul lor

Ei au transformat orice faptă orice pedeapsă orice oirce fracțiune orice inegalitate orice fapte murdare în schimbul banilor și sumelor de sute de mii de euro sume fiindcă fapte lor și corupțile lor nu-s minore și de trecut cu vederea au fapte murdare pe care și ei se laudă cu faptele lor ca noi încă nu știm și nu avem habar câte au făcut ei și încă nu știm nimic deci îți dai seama dacă îți spune un criminal așa ceva un Pedofili un Proxenet așa ceva câte sănt fără dosar și mușamalizat în schimbului sutelor de mi de euro care doar mașinile lor costă doar atâta cum ar veni ei fac o mașină cadou nici de cum nu-s bani pentru ei fiindcă traficul lor de minore de Pedofilie infantilă este asigurată de toți polițiști avocați lor care le asigură traiul și în închisorile lor și în libertate.

Dacă ar fi sa inventeze o pușcărie după mine asta ar fi. Ca toți părinți care și-au pierdut copii familiile din cazul la Proxeneți Pedofili să fie împușcați de către părinți oamenilor care și-a pierdut copii minori Adolescenți durerea părinților ei s-o simtă înzecită ca să nu mai iasă nici unul singur dintre ei întreg din închisori din pușcărie din celulele care au toate condițiile lor

| relian a răspuns (pentru 1onur):

Si unsde este Dzeu ala al tau? Ca asa ai spus sau mereu vorbesti de Dzeu de chestii genul asta.

Deci pana la urma nu exista Dxeu, pentru ca de ar fi fost, nu-i lasa sa faca ce spui corect?
Noi traim aici pe Pamint, nu in ceruri laughing ca urmare aici trebuie sa traiasca toti bine, cel putin asa ar fi logic, dar se pare ca unia fac chestii urate si nimeni nu le face nimic, deja suna ca nu-i nimeni nicaeri sai opreasca.

Oamenii sau orientat catre ceva speranta, asa lau creat pe Dzeu, un fel de speranta ca poate poate cineva va face dreptate, sau lau creat ca un fel de loc unde ei se gindesc si acolo nu-i poate lovi, rani nimeni.

Daca spui ca esti credincios, vezi ca religia ta spune sa nu ucizi, nici pe cei care au facut rau altora laughing trebuie sai educi, nu sai lovesti, ori sai omori.
Dar sai pui la munca e sanatos laughing munca, miscarea face omu sanatos, il muncesti pana il bagi in sant unde le este locul.

Dar nu face nimeni asa ceva, pentru ca lumea este condusa de ei, de tilhari, de cei care spui tu proxeneti, violatori etc.

Asa ca nu te mai agita, ca oricum nu rezolvi nimic, mai rau iti faci.Lumea asa a fost dintodeauna, inainte nu vedeam, nu auzeam, ca nu erai acolo, nu erai informat, astazi cand vezi orice, de aia vedem nedreptatile, dar astea nu-s aparute azi, is de cand e omu pe Pamint.

| 1onur explică (pentru relian):

Dumnezeul meu nu spune nimeni sa facă rău Dumnezeul meu nu îndeamnă pe nimeni la rău. Dar un noi și inclusiv și eu zace răutatea noi zace multă prostie în noi zace multă cruzime în noi zace multă dușmănia între noi zace multă lăcomie între noi zace multă răutate în sufletul și inima noastră nu Dumnezeul ne îndeamnă la răutatea și răutatea lacomiea din noi ne aduce unde ne aduce fiindcă nu ne mai pasă deloc de oamenii și ne pasă decât de faimă validare obsesia de putere superioritatate. Dumnezeul meu ma mă vede ma aude ma știe dacă în mine zace răutatea pe care zace în ei astăzi și mâine să nu mai apuc lumina zilei de astăzi și mâine.Bine înțeles că trăim pe Pământul fiindcă aicia ne așezat Dumnezeul și de aicia vrea ca vadă sa știe ce zace în inima sufletul omului Dumnezeul a oferit omului liberul arbitru pentru fiecare dintre noi și fiecare om de pe fața pământului dar omul ce face cu mâna lui și ce faptuiește cu mâna lui da vina pe Dumnezeul. Eu cred în Dumnezeu cu toată inima și tot sufletul meu. Dacă Dumnezeul ma va judeca vreodată pentru faptul ca iau viața unui pedofilii proxenet criminal care ia făcut rău unyi copil în viața mea eu sunt pregătit sa fac pușcărie tot restul vieții mele cu condițiile pe care le-am spus să mise aplice și mie eu nu ierta un pedofili eu nu ierta un criminal Săi ierte Dumnezeul pe ăștia ca eu nu-i iert. Bine înțeles că sunt conștient ca un creștin Adevărat nu ia viața nimănui da eu dacă văd că un copil și un Adolcenten nu poate scăpa din mâinile la un pedofili și un violator și văd în fațea mea așa ceva eu iau ABSOLUT ORICE LA OCHII numia copilul ăla să scape din mâinile la bolnavi ăia mintali infecți scârbe de oamenii nenorociți infecți. Săi pui la muncă cinstită pe ăștia este o bine cantare pentru ei o nimic toată vor munci toată viața lor își vor trăi viața liniștită pe lumea asta și vor face și bani cinstită după toate crimele după toate faptele după toate violurile după toate viețile luate abuzate merită ăștia o viață liniștită? Nu nu merită nici unul singur dintre ei dreptul la viață mai bine sa fiu judecat de Dumnezeu da sa nu văd în față ochilor mei cum un copil un Adolecenst este torturat abuzat bat jocuri de nenorociți pământului pe ăștia eu îi omor cu mâinile mele fac pușcărie toată viața mea da și eu știu ca ăla nu o mai facă rău nimănui niciodată la niciun copil pe lumea asta fiindcă mulți enorm enorm de mulți dintre ei fac 2, 3 ani cu premedire cu toate conțiile lor prin pușcărie și pârnaie și când iese ai impresia că ăștia iese normali? Or sa fie oamenii după ce ies ei din pușcărie și pârnaie pline cu bulangi care se ard între ei toți dintre ei vor ieși cu sechele pline și minit bolnave pline care Mao decare săle pună în aplicare normală că ăștia nu merită dreptul la viață.

Dacă ar fi să-mi fie mila vreodată de un pedofili proxeneți sau criminal așa mi-ar fi mila și singura lor mila de la mine asta arf fi față de ei de la mine dacă mai vor sa fie în viață pe Pământul ăsta și nu împușcați.

Toți castrați după ce iau catrat săi pună să șile taie singurii și după să-le mănânce după toată viața lor sa muncească în folosul comunități. Și când le este foame săle pună sa mănânce din organele lor genitale care au mai rămas. Singura lor mila de mine pentru proxenetism pedofilii criminali violatori. Doar pentru ăștia. Cu drogați n-am treabă ăștia sănt vai de capul lor copii rătăciți ci vici și anturaje proste și educație zero...

Dumnezeul nu este o speranță Dumnezeul este totul și fără Dumnezeu suntem un nimeni și nimic cu toți până ne vom da seama de asta încă avem timp mulți dintre noi săne întoarcem la Dumnezeu știu ca acum o săte întrebi și o sa spui păi dacă crezi în Dumnezeu de ce faci rău. Păi frate ăștia nu-s de iertat pentru mine pe ăștia săi ierte Dumnezeul nu și eu eu nu iert pe ăștia prefer sa ard în iad veșnic da pe ăștia nu iert.

| 1onur explică (pentru relian):

Lumea este condusă de cei cei susține pe tâlhari cei ce le dă putere la proxeneți criminali violatori tâlhari escrocii ăștia care au puterea și banul susține săgețile lor fiindcă nu va veni unul cu milione și tone de bani să-și facă el o reputație pătată în societatea corect? Si ce va face cu saci de bani pe care îi ate? Își face un grup de tâlhari de criminali drogați și trăiesc în condițiile te întrebi de ce? Păi îți spun eu frate de ce fiindcă când vor să-l aranjeze pe unul care vind și le dă peste nas cu dreptatea și legile cum să-l coboare jos? Apelează la oamenii lor pe care îi hrănesc le oferă toate condițiile le oferă puterea în societate le oferă bani mașini și oamenii în instituțiile publice săi apare de posibile dosare posibile închisoare infractorii având protecția putera de sus dată de stăpâni lor normală că ăștia vor face legea cu oamenii nevinovați și când vor deranja pe unul care are bani și se plictisește de ei îi dă oridine la supuși dați-l jos pe și uite așa la rândul lor având puterea bani și autoritatea apoi ce se întâmplă? Infractorii tâlhari Proxeneți criminali își fac grupuri își fac clanuri se aduna între ei veri nepoți unchi toată familie lor neamurile lor încep să-și unească legăturile puterile pe care le au apoi vezi cariere zone care nici nu mai poți trece pe acolo ca este zona lor și dacă le mai și comenzi de vi cazul eloida Doamne Dumnezeule ferește fiindcă tâlhari nau de unde da aibă autoritatea putere dacă în spatele lor nu sănt oamenii cu funcții și bani pe care nu-și dorec să-și păteze public obrazul și știm cu toți cine are cei mai mulți bani și de unde începe toate condițiile tâlhărilor nu de la primi miniștri ca și ăia săn puși acolo mulți dintre ei la oridinea zile săn alți care încă au puteri mari în tările gurmete fiindcă ei au cei mai mulți banii și ei fac cele mai mari legi la nivel înalt nici America nici nimeni n-are ce săle facă fiindcă ei fac toți bani din lume și îi rulează prin oamenii lor de peste tot și toate funcțiile și categoriile...

| 1onur explică (pentru relian):

înainte nu se vedeau nu se știa nimic despre ei puteau fura liniștiți putea face crime violuri liniștiți putea face fapte pe care până și ei se lauda cu ele ca încă noi nu știm de ele și ca dacă am știe de ele neam speria și de rând în față când se spune asta. Normal ca nu știam nimic despre ei fiindcă nu era nimeni săi prindă nu era nimeni săi arate nu era nimic care se implica cu Adevărat da cu Adevărat în cazurile lor im crimele lor în faptele lor în violurile lor nu-i trăgea nimeni la răspundere fiindcă nu-i știa nimeni și era mușamalizat faptele lor cine săi prindă când ei aveau toate condițiile și încă au toate condițiile și resursele sa facă în continuare toate demersurile lor fără ca nici unul dintre ei sa fie tras la răspundere.

Cum crezi ca să aflat despre ei? în mare parte ei își recunosc infractorii tâlhari proxeneți singuri faptele lor nu vezi ca tiktokul este plin cu valorile puterile Românie? Nu vezi ca toți mănâncă din aceași oală și aceai masă și încă sănt de neatins și toți o dau pe "pasionați " cum că sau cumințit și sau așezat la locul lor dar de fapt ei se infiltreză mai nou pe rețelele de socializare și racolează abuzează fetele minore și le trimit poze nuduri cu ei dezbrăcați nu-i vei cum ne rade im fată și strămoșilor nopțile lor copii lor duc Mao departe tradițiile și tâharile lor mai departe din generați în generați acum înțelegeți de ce nu vreau să se înmulțească microbi ăștia? Fiindcă se înmulțesc și ei își învață propi copi la măgari de mici și când ajung la vârsta copii ăia vor face același fapte vor alege același drumui pe care le-au urma și părinți lor cu același fapte antecedente ei sa laudă cu toți prin grupările lor pe rețelele sociale cu faptele crimele lor cu băieți lor grei care ma de care periculoși bazați bombardiere care nu ai nicio șansă unu la unu cu ei câți dau cu briceagul la picioare pe ăștia îi susține și urmăresc zi de zile copii minori Adolescenți care nai habar de viață și nimic după începe și următori lor sa aibă aceeași anturaje acelasi sechele același apucături ca și ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici poți vedea insuficienta tuturog organelor ale guvernului, dar si a guvernelor intregii lumi. NImic pe acest pamant nu poate pedepsi ceea nu se vede. Nu are valoare absolut nimic din ceea ce face guvernul. Sufletul omului este creat de Dumnezeu, in principiu noi pacatuim in fiecare zi, mintim, inselam, avem pofte sexuale in creier, diferenta dintre noi si pedofili este ca noi am avut mediu cat de cat sanatos, un ajutor social si mental mai bun decat ei. Ei nu au avut suport la bazele lor cand trebuia, ceea ce a condus la ceea ce au devenit pe urma, daca noi NU am avea suport moral, social, mental si mediu propice de educatie am fi exact ca pedofilii, ducand gandurile noastre parsive spre executie, degeaba ne facem noi judecatori. De ce credeti ca Dumnezeu e dispus sa ierte chiar si cel mai nenorocit om de pe pamant? Chiar si pedofilii?

Pentru ca El are rezolvarea, solutia, dar trebuie ca omul sa isi doreasca schimbarea, sa Il caute pe Dumnezeu. Dumnezeu rezolva cu Iertare, Implinire, disciplina si educatie, Guvernele rezolva cu inchisoarea, excluderea din societate, chiar si omorarea. Dumnezeu poate ajuta in ceea ce nu se vede, cum ar fi sufletul, dorinte, motivatii etc, adica tot ce tine de interior. Guvernul nu poate rezolva nimic din interior doar ceea ce este la exterior

| Mindfulness a răspuns:

Ciao onur.
Pai nu o primit nici criminalul Marius Csampar pe viață și a ucis 6 femei,aia nici atât!
Ar trebui sa li se facă vasectomie sa li se taie cucu sa fie castrați. Sunt multi oameni care nu merita îndurerare dar așa sunt legile. Au o deviație sexuala e ceva nativ, așa s-au născut nu au devenit. Pai și criminalii sunt lăsați, la noi daca ai bani multi scapi nepedepsit îți dă pedeapsa la domiciliu, așa le da la șmecherii care au bani! Și pedofilii se nasc nebuni ca psihopatii le place să abuzeze copiii psihologic și fizic, se aseamănă puțin cu psihopatii dar implica copiii sub 14 ani,sunt și ăștia sadici. Nu toți pedofilii ataca de a lungul vieții, sunt multi in libertate care nu ataca își văd de treabă lor chiar daca simt sa o facă nu o fac toți doar unii din ei. Asta e lumea frate nu ai ce sa faci! Și rasiștii ar merita pedepse grele dar uite că nu se întâmplă nimic totuși!
Pe baza legilor noastre, in conformitate cu legislația noastră ii lasă liberi dar noi suntem corupți, cu bani multi scăpa ușor de orice, așa e la noi.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Pâi și Vali spaider care mii de urmăritori pe tiktok a prins cu minorel Adolescente care le dădea întâlnire prin orașe și prins cu fapte convorbiri cu minore poze indecente le trimite la presupuși "fani" dar toți fiind minori și Adolescenți poliția română nu vede astea.

Luis Stan Aka: Boala copiilor numit ca nume "faimos" și recunoscut pe tikok le dă întâlnire cu minor Adolescente le face cadouri mititei și mâncare pe gratis la restaurantul lui și le cere favoruri sexuale în schimb un interlop care are influență socială pe tikok și rețele lui de sociale asta nu le sesizează poliția deloc cum racolează minore și Adolescente în schimbul cadourilor sa întrețină relație sexuale cu minori de 15 ani a fost prin și cu fapte mari ei lăsându-l în continuare să-și facă de cap cu minore și Adolescenți

Marius casmapr este unul dintre proxeneți și criminali cei mai de feroce și omul este în libertatea având sute de cadavre so suflete pe mâinile lui chiar el recunoște în documentarele lui cum încă mai sănt crime cu el care nu vrea sale divulge ca s-ar putea să ne facă rău dacă aflăm... deci omul este un criminal profesionist care este printre oamenii după ce a poată viața la o groază de oamenii.

Cum să lași în libertatea așa "oamenii " când ști ce fapte au nu merită nicio șansă la nimic ăștia decât detenție pe viață s-o organele genitale tăiate date la câinii scârbe de "oamenii"...

Mai bine de jumate toți influențări de pe tikok sănt pedofilii infractorii proxeneți criminali violatori demonii îmbrăcați parfumați la 4 ace luați la sprâncene și unghi de lac mai ceva ca o femeie și stau și vorbesc cu minorele Adolcentele le trimit conversație cu tente sexuale poze nud și uite așa ajung minori violați răpiți.

Anul din România dispar sute de mii de minori Adolescenți dispar fără nicio urmă frate nicio poliție nu-i prinde nicio poliție nu-i sesizează pe răpitori da în continuare copii minori Adolescenți dispar fără nicio urma sănt răpiți maltratați violați omorâți de criminali visători obosești sexuali.

Păi cazul Caracal a băga spaimă în mine și o scârbă imensă pentru toți ăștia ca el îmi venea de nervi să urlu cum minorele alea doua le spun că-mi este greu săle spun pe nume... fetele alea doua au fost omorâtă violate incinerate de un monstrul... câți încă oare mai sănt ca el și nu habar copii ăștia de nimic își pun toată viața lor pe tiktokul ăla câți nor fi ca nenorocirile ăla mult mai tineri și fac astea cu copii minori Adolescenți.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Frate tu știi mai multe decât mine laughing
Ți-as fi dat funda dar e întrebarea ta happy
Au dreptate ce sa zic, la noi corupția e foarte mare și interlopii sunt uneori protejați de unii politicieni, chiar și de judecători cred că știi cazul Vlad Pascu cel care a ucis cu mașina 2 frați și era să scape complet de pârnaie daca presa nu insista datorita părinților foarte bogați și influenți.
Romania e tara interlopilor și poliția zici că e interlopăhee hee
Luis Stan... Câte știi boss bravo laughing
Marius ăla face live pe TikTok îl doare la patina.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Marius Stan da mai are și încă doi frați nu știai? Nu știai ca se ocupă de proxenetism și pedofilie infantilă? Normal ca știu ca nu stau pe tiktok sa ma uit la Coreini cum își iau limba... sau altele...

Când ști prea multe ajungi să vrei să fi singur pentru tot deauna boss fiindcă deranjezi după... De acea nu mă mai implic în absolut nimic...

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Am văzut niște faze cu frații lui sau nu știu cine erau aia postase justițiarul din Berceni ceva legat de subiect. Doar pe Luis Stan îl știam că intră des pe tiktok dar îl știam și de la unele emisiuni. Ce sa zic onur fiecare o sa plătească tot ce face, daca nu plătește aici va plăti la judecata, acolo nu scapă nimeni cu pile și relații și bani.
Pai de la ăștia nu ai ce sa te aștepți eu deja am văzut pe tiktok totul, in loc sa fie văzuți bine oamenii valoroși tot interlopii sunt văzuți bine și cei care se maimuțăresc. Suntem o societate distrusă, avem modele ca reper mafioții și bombardierii nu oamenii cu carte și liniștiți. La noi daca ești liniștit ești perceput ca fiind prost sau pămpălău așa de evoluați suntem noi ca popor.
Am văzut că are restaurant na daca face unele chestii bizare și nimeni nu face nimic e clar, suntem o cauza pierdută. Eu credeam că s-a reabilitat că e la locul lui happy

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Reabilitat? Un proxent un pedofili zici ca se poate Reabilitat? Nu există fratele meu așa ceva nici în zece 10 vieți de pedofilie și proxeneți care le are el nu o se Reabilitează niciun pedofili în viața lor. Ce face el este foarte bine foarte bine foarte bine conștient a prins foarte recent cu un caz cu minore și frați aceași meserie de cataramă o o au pedofilie și proxenetism infantil. Păi de ce să lăsăm periclita și proxeneți până la judecată? Dece să inventat legea din România și poliția? Pentru judecată de apoi? Ăștia nu merită iertați pe lumea asta nici pe lumea cealaltă ăștia sănt criminali cu fapte pe care nu Sănt publice să știe copii minori Adevărat pe cine urmăresc la tiktokul ăla și istagramul ăla Păi dacă Adolcentele și minori nu află nu știe despre implicațiile lui cu proxenetism și pedofilie infantila despre el s-o frați lui copii ăștia minori ăștia Adolcentele astea de unde sa știe cine este Luis Stan și toți influențări proxeneți și violatori pedofili care sănt obsedați sexului criminali în libertate care ei face legea pe Pământul asta și poliția rămâne cu mâinile la spate în fața violatori proxeneți pedofilii criminali drogați

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Nu exista pedofili criminali violuri reabilitați el ce face știe foarte bine ce face el dacă nu trage pe nas o cocă ceva...nu apare un vidio urile nu vezi ce ochii roși are tremură tot abia stă pe loc când filmeză o face omul de treabă și normalul da câte fete minore terorizează ăla nenorocitul ăla care nu merită o zi de libertate în viața lui

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Păi cum sa nu-l știu pe Vlad pascu Doamne Dumnezeule ferește sa nu-l știu doar așa dar nici așa...

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Ce sa zic ai dreptate boss daca face rău în continuare la fete așa e eu credeam că își vede de viață lui și de restaurantul lui. Pai poliția e problema la noi eu ți-am zis că cu bani se scăpa de pedepse așa e la noi ceva de doamne ferește! Îți dau oricum dreptate ar trebui sa plătească toți care greșesc sa nu aibă poliția protejați doar că au bani dar uite că realitatea la noi e nedrepta, legile totul! Noi nici nu mai suntem un stat suntem un fel de corporație suntem vânduți străinilor nu mai suntem suverani. Poporul doarme pe el nu face nimic sa schimbe ceva așa suntem de 34 de ani de la revoluția din 89 dormim pe noi toți ne credem războinici in spatele tastaturii. La noi ai bani ești un om important in societate, om important = ai ogramada de beneficii fata de un om sarac, cel bogat scăpa cu suspendare cel sărac intra la pușcărie. Care fac chestii nasoale antisociale au și multi bani de asta sunt in libertate.
Cei de pe TPU nu pot schimba nimic nici eu nici tu nu avem putere, aici sunt mai multi copii decât oameni maturi dau copt paste de pe google nu sunt in stare sa ofere din minte un răspuns sau de pe ChatGPT puțini sunt cei trebuie. Noi nu avem putere să schimbăm nimic ți-am zis romanul e războinic pe internet nimeni nu iese in strada sa schimbe ceva toți așteaptă să meargă alții în locul lor. O sa ne trezim când va fi prea târziu, când se vor închide granițele si va fi prăpăd.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Normal ca putem schimba ceva chiar dacă suntem puțini.

Dacă copii Adolescenți minori sănt informații în privința lor cum ei sănt într-adevăr cu Adevărat și nu ce posteze ei pe rețele de socializare cu mititei și arfele... atunci copiii minori Adolescenți n-ar mai urmări un abuzator un criminal un violator un pedofili ce racolează abuzează fetele copii de 15 ani ar fi informații copii Adolcentele minori în privința lor ar ști cu cine au de de afce cu Adevărat nu cum se posteze el și periclita ca el pe rețelele de sociale tiktok instargram Facebook el o face pe tăticul cu ei dar în el sace un prădător infantil de minore și un proxenet ce racolează minore de 15 ani. Nai sa vezi în viața ta un pedofili un proxente să fie om în viața lui toată existența și viața lor și traiul lor este din așa ceva...

Este Adevăra frate ai foarte mare dreptate în privința la poliție la noi poliția este coruptă de la comisari de secție până la sub ofițeri și patrulă rutieră toți sănt pe tiktok ai sa vezi cum își fa singurii filmulețe cu ei ce poziți (pardon) polițiști harnici sănt ei singuri se posteze cât de harnici sănt și când dau nas în nas cu un pedofili proxeneți criminali violatori nu începe să-l ia pe omul care ia racolat și ia prins ci fapta pe când pedofili proxeneți criminali violatori după 2 ore de anchetă serviți cu cafeluță caldă s-o țigară stau la discuții cu procurori s-o avocaților cum sa facă sa scape de dosare și faptele lor de sute de mi de euro asta este legea și poliția din România

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

El nu-și va vedea niciodată de treaba lui și viață lui ști de ce.

Fiindcă toată viața lui toată treaba lui și frați lui se ocupă cu minore cu proxenetism cu pedofilie infantilă cu minore abuzate de ei asta este viata lor și treaba lor pe baza asta are tota viața lui și treburile lui prin proxenetism și pedofilie infantilă dacă el se lasă și pedofilie infantilă și proxenetism restaurantul lui se duce de râpă și toată viața lui o sa trebuia și el și frați lui sa muncească cinstiți toată viața lor ceia ce nu va posibil toată viața lor așa ceva Pentru ei au alergie la muncă cinstită se îmbolnăvesc

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Așa este sunt la fel ca psihopatii rămân nebuni toata viața lor dar sunt șmecheri și se dau oameni muncitori.
Da se ard dosarele,banii la noi sunt mai presus decât legea. Eu din ce am văzut politicienii unii din ei nu toți se au bine cu interlopii deci nu mai putem face nimic Romania e de mult o țară pierduta, e pierduta de tot nu vezi că copiii se droghează nu se schimbă adolescenții ogramada se droghează și nu învață, nu se schimbă oamenii maturi dar copiii! Eu m-am resemnat nu mai îmi pasă de nimic și așa nu pot sa fac nimic sunt prea mic, om de rând așa că îmi văd de treabă nu mă gândesc la unii și la alții nu mai mă consum așa îți recomand și ție să nu te lași afectat și să nu te mai uiți la ei să te uiți la ceva pozitiv, ceva ce îți dă o stare buna nu ceva ce îți strică tot cheful.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Ori și cum granițele nu sănt deschiise pentru noi eu stau de atâția ani prin străinătate cu munca cinstit am schimbat 2 tari și 3 orașe de unul singur din Europa am fost trata la fel se nemți și în Germania și Austria și în Viena și în Hamburg sănt rasiști europeni cu nou nu se suportă la fată de spune ca suntem harnici muncitorii dar ei nu se suportă niciodată nu neau suportată ne urăsc europeni ei dacă ar fi după ei nici atâta nu Near deschide ușile.

Sănt alți Afganistan turci sin Istanbul indieni care vin în țările lor fără nicio viza și nimic și nu muncesc și fac haos prin Europa se omor între ei pe musulmani nu-i vede cu tot felul de atentate și amenințări proteste prin Europa pe ei nu-i naziști spurcați.

Da noi find din țară noastră imediată ne face în tot felul nemți spurcaț. Si ăștia au pedofilii o groază aicia...

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Eu dacă stau sa și ma uit după starea și cheful meu și poftele mele eu sunt un om mort defitiv.Eu accept moartea dar nu accept prostia mai bine mor da nu accept prostia. Pe mine mă interesează ce fac ăștia fiindcă uite așa dacă noi adulți nu știm copii minori Adolescenți nu vor ști nici ei și se vor lua după niște pedofili proxeneți criminali violatori acuzator care nu ai habar cine sănt oamenii ăștia nu știu nimic copii de ei sa uite așa vedem cazurile la știrii cu copii racolați Adolescente racolate dispărute violate de proxeneți care pe tiktok și instragam poeza pe "oamenii " cinstiți pe când tot clădesc eu este prin proxeneți și pedofilie infantilă

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Am văzut cum sunt nemții sunt răi și rasiști asta e nu avem ce face așa e lumea nimic nu se va schimba trebuie sa ne adaptam daca nu mergem unde e mai bine.
Da ne marginalizează știu! As zice și eu ceva de ei dar rămân fără cont laughing oarba după ei!

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Șmecheri? Asta nu este jmechrie. Ce fac ei.

Jmechrie este sa ajungi acasă să-ți iei copii în brate și Soția în brațe și sa stai la masa cu ei și săte uiți în ochii lor cum sănt fericiți atunci și tu ești fericit cu Adevărat asta este jmechrie Adevărată cu Adevărat.

Normal ca pedofilul si proxeneți că se va afișa internet pe Facebook pe instargram pe tiktok cu muncește "cinsti" și harnic când el are numai dosare pe pedofilie infantilă Luis Stan și frați lui și pe tiktok mai noi proxeneți și pedofili își fac conturi false pre cum ar fi ei "fani" lor de pe tiktokul lor pre cum ar fi ei "umritori lor" și își facă spălare de banii prin propriile lor donații că ANAFUL să nu-și poate asuma faptele lor și lunar să-și ia și ei parte lor sa nu fie nevoiți să-le ceară la băieți fiscul ca nu-i băiețeste și bate la obraz păi...

| Mindfulness a răspuns (pentru Mindfulness):

Nu te consuma onur cu toți ăștia că nu ai ce sa faci mai bine te uiți la un film ceva și te liniștești frate lasă i in plata Domnului că justiția e oarba la noi nu se poate face nimic noi mergem înainte!
Și pe mine mă deranjează multe dar am învățat să fiu mai degajat mă gândesc la problemele mele nu ale lui ăștia care nu au nici un dumnezeu happy

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Justiția nu este oarbă Justiția încasează și când nu mai încasează de la proxeneți ca Luis Stan Aka: Boala minorilor și Adolescentelor. începe ANAFUL mai întâi săi facă o vizită pentru bonurile
ne marcate de la casa de marcat și ne înștiințarea lor iar atunci ce se întâmplă? Nu se înștiințează la stat încasările și la buzunarul lui lui Stan Aka: pedofilul proxenet. Justiția atâta timp ca are ce sa mănânce pe urma la ăștia nu vor fi atinși și nici vizitați nici unul dintre ei și își fac de cap pe unde vor ei atâta timp cât nu le dă dureri de cap la judecători lor avocaților care l-au anulat temporar dosarele cu minore și pedofilii infantilă adică proxeneți cu drepturi legale.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Bine înțeles că justiția are ce să-le facă dar fiindcă încasează sume frumoase si altele pe lângă... nu sunt doar banii implicați în afacerile astea că dacă ar fi fost totul pe banii era prea simplul pentru toți mai sănt și altele între ei ce se aranjează la alte mese alte afaceri... alte sume care depășesc câteva cifre serioase nu ce încasează ei drept de jmechri.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Când proxeneți pedofilii violatori infractorii criminali nu vor mai produce dreptul de jmechri.Pentru justiția coruptă polițiști corupți avocați corupți primi miniștri corupți "afaceriști " corupți când ei nu vor mai fi hrăniți de ei atunci vor trage sforile între ei.

Dar asta nu se va întâmpla prea de curând fiindcă la câți copii la câți minori la câți Adolescenți dispar fără nicio urmă și se face trafic de oamenii proxeneți criminali violatori pedofilii vor avea sa producă pentru justiția din România destule sume cu cifre frumos până când se va "sătura" buzunarele lor lăcomia lor avaritatea lor de bogăție mulți copii minori Adolescenți vor avea de suferit din cazul lor foarte mulți...

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Ești la actualitate cu ăștia laughing
Sunt alții mai periculoși decât ei și sunt în libertate ce fac ăștia e un mizilic fata de ce se întâmplă pe dark webhee hee acolo e toată nebunia din lume cea mai mare cruzime și crime și psihopați de pe mapamond.
Știi multe vad bravo! Oricum nu ar trebui sa ne intereseze de ăștia pe noi noi sa fim bine asta contează și să avem o liniște sufletească restul sa meargă la balamuc împreună cu cei corupți big grin
Ăștia noștrii sunt mici copii fata de ce fac unii nici nu îți imaginezi sau cred că știi si tu.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Da da acum am înțeles de aia tot zice el boala copiiilor happy

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Liniștea mea sufletească...nu va mai fi niciodată fiindcă căt timp "oamenii" ăștia sănt printre oamenii și își continuă faptele și să-și facă de cap cu minori copiii Adolescenți n-ai cum sa au Liniștea Adevărată cu Adevărat decât dacă esti un om care trăiești într-o bulă sau subt piatră și îți pasă doar de propia ta viață si cheful tău doar.

Știu ca se vând arme acolo ilegale și acolo sănt o groază... nu știu de ce nu sterg definv serverul ăla acolo este nebunie mare sănt mulți bolnavi mintali acolo...

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

E bine daca iubești copiii boss.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Păi vezi unde greșim? Facem comparația între infractorii din România și cei din Europa și când facem comparație ei și noi nise pare o "nimic toată" ce fac ei pe lângă ceilalți doar fiindcă ei n-au resursele și afacerile și nu sănt implicați în afaceri cu minore și Adolescenți mult mai murdare și făcând comparația asta între ei și ceilalți" îi face doar să pară " o minoritate de fapt ei fiind cu toți la fel nici unul dintre ei nu fiind mai special decât celălalt pedofil violatori criminali ca scop ca fapte ca intenție au același scos și același intenție cu copii minori Adolescenți nu-i face locul sau țara de unde vin ei mai puțini periculoși în esență ei sănt la fel cu toți au același intenți bolnave mintale. Noi făcând comparația asta prostă rău de tot îi considerăm pe pedofilie proxeneți ca Luis Stan " mai puțini periculoși " dacă ai ști cine este într-adevăr cu Adevărat el ai vedea în spatele pa ce afișează el pe tiktokul lui ca nu este ce vinde la oamenii.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Sunt nebuni asta e problema au tulburări de personalitate deviații sunt scrântiți.așa e ăștia ar merita multe nu mai in libertate sa nu fie.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Nu sănt nebuni. Se prefac nebuni. Un om nebun este un om fără să aibă consimțământ fără să judec fără să aibă conștiință de el însuși măcar. Ei o dau pe nebuni se prostesc în față la tiktokul lor dar ei sănt foarte foarte bine conștienți de ce fac ei cu toate intenție lor foarte foarte bine definite cu dorințe lor foarte bine definite știu ce și doresc știu ce vor ăștia nu sănt nebuni o dau pe nebuni atunci când dau de probleme și nu mai știu ce să facă să scape de infracțiunile lor și toate apucăturile lor ei o dau pe nebuni dar nu sănt nebuni eu îi văd așa cum sănt ei într-adevăr cu Adevărat cine sănt ei.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Dacă erau nebuni nu-i mai ducea mintea să producă nimic ilegal ști foarte bine câți trebuie minte sa faci ce face ei nu este ușor săte implicit în afaceri lor care ei le au cu tot felului de ilegalități și implicări cu proxeneți și cămătari cu infracțiuni ilegale ei o dau pe proști și nebuni cu toți astea este cea mai mare scuza a lor nu știau sau sănt "nebuni" în spatele lor la fel tot oamenii "nebuni" " proști " stau numai "nebuni și proști"...

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Au probleme psihice nu neapărat nebuni, normali oricum nu sunt.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Normali sănătoși oamenii NU SĂNT nici unul dintre ei.

Dar proști și nebuni NU SĂNT nici unul singur dintre ei.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Așa este nu sunt prostihee hee

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

-_-