| 1onur a întrebat:

Dece Pedofilii nu primesc pușcărie și detenție pe viață? La ce rost mai are sa lași un bolnav mintal în societate dacă el ca individ este bolnav mintal și are fetișuri tentați dorințe fapte antecedente cu minore și adolescente de ce să-le acorzi o adouă șansă la niște bolnavi care au dorințe sexuale cu minori copiii adolescenți și după 2 ani de pușcărie și detenție săi lași din nou în societate lângă copii.

Eu sincer pe ăștia iași eutanasia 10000000%%%%%%sau iași băga la pușcărie pentru tot restul vieților lor pe lumea asta fără nicio drept la lumina zilei Lea și tăia cu măna mea organelor genitale și Lea și arunca la foc.

Ce este în sufleul inima mintea la "oamenii" ăștia de își dorește așa ceva cu copii minori Adolescenți de lise acorda la așa animale bolnavi mintal o adoua șansă pe baza la ce? Ca ăștia nu o sa fie toată viața lor oamenii. Există tratamente pentru pedofili? De Lisei acorda o adouă șansă și nu sănt încarcerați pe viață pe bază la ce îi lasă în societate după cei prinde cu violurile cu minore Adolescente de ce pedofili ăștia sănt lăsați de politie liberi în societatea "după ce își ispășește fapta " ca nu există nicio limită la un pedofili ăsta nu are limită la nimic.

Răspuns Câştigător
| UnchiulRamiz a răspuns:

Fetele de la Caracal tu chiar crezi ca au fost arse în butoiasul ala? Imposibil! Cred ca sunt pe mana unor proxeneti straini... Miliardarii lumii dau zeci de mii de euro pentru o virgina poate chiar sute. Dincă ala nu lucra singur, parca și copilul e proxenet. Fata care era virgina nu e moarta îți spun eu sigur. Eu nici nu am tiktok, acum aud de proxenetii sau interlopii ăștia. Suntem mici și legați de mâini și picioare noi. Nu ai văzut ca la nunta unui copil de politician parca, o fost invitat și nu știu ce mare interlop?

67 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Ciao onur.
Pai nu o primit nici criminalul Marius Csampar pe viață și a ucis 6 femei,aia nici atât!
Ar trebui sa li se facă vasectomie sa li se taie cucu sa fie castrați. Sunt multi oameni care nu merita îndurerare dar așa sunt legile. Au o deviație sexuala e ceva nativ, așa s-au născut nu au devenit. Pai și criminalii sunt lăsați, la noi daca ai bani multi scapi nepedepsit îți dă pedeapsa la domiciliu, așa le da la șmecherii care au bani! Și pedofilii se nasc nebuni ca psihopatii le place să abuzeze copiii psihologic și fizic, se aseamănă puțin cu psihopatii dar implica copiii sub 14 ani,sunt și ăștia sadici. Nu toți pedofilii ataca de a lungul vieții, sunt multi in libertate care nu ataca își văd de treabă lor chiar daca simt sa o facă nu o fac toți doar unii din ei. Asta e lumea frate nu ai ce sa faci! Și rasiștii ar merita pedepse grele dar uite că nu se întâmplă nimic totuși!
Pe baza legilor noastre, in conformitate cu legislația noastră ii lasă liberi dar noi suntem corupți, cu bani multi scăpa ușor de orice, așa e la noi.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Pâi și Vali spaider care mii de urmăritori pe tiktok a prins cu minorel Adolescente care le dădea întâlnire prin orașe și prins cu fapte convorbiri cu minore poze indecente le trimite la presupuși "fani" dar toți fiind minori și Adolescenți poliția română nu vede astea.

Luis Stan Aka: Boala copiilor numit ca nume "faimos" și recunoscut pe tikok le dă întâlnire cu minor Adolescente le face cadouri mititei și mâncare pe gratis la restaurantul lui și le cere favoruri sexuale în schimb un interlop care are influență socială pe tikok și rețele lui de sociale asta nu le sesizează poliția deloc cum racolează minore și Adolescente în schimbul cadourilor sa întrețină relație sexuale cu minori de 15 ani a fost prin și cu fapte mari ei lăsându-l în continuare să-și facă de cap cu minore și Adolescenți


Marius casmapr este unul dintre proxeneți și criminali cei mai de feroce și omul este în libertatea având sute de cadavre so suflete pe mâinile lui chiar el recunoște în documentarele lui cum încă mai sănt crime cu el care nu vrea sale divulge ca s-ar putea să ne facă rău dacă aflăm... deci omul este un criminal profesionist care este printre oamenii după ce a poată viața la o groază de oamenii.


Cum să lași în libertatea așa "oamenii " când ști ce fapte au nu merită nicio șansă la nimic ăștia decât detenție pe viață s-o organele genitale tăiate date la câinii scârbe de "oamenii"...


Mai bine de jumate toți influențări de pe tikok sănt pedofilii infractorii proxeneți criminali violatori demonii îmbrăcați parfumați la 4 ace luați la sprâncene și unghi de lac mai ceva ca o femeie și stau și vorbesc cu minorele Adolcentele le trimit conversație cu tente sexuale poze nud și uite așa ajung minori violați răpiți.


Anul din România dispar sute de mii de minori Adolescenți dispar fără nicio urmă frate nicio poliție nu-i prinde nicio poliție nu-i sesizează pe răpitori da în continuare copii minori Adolescenți dispar fără nicio urma sănt răpiți maltratați violați omorâți de criminali visători obosești sexuali.


Păi cazul Caracal a băga spaimă în mine și o scârbă imensă pentru toți ăștia ca el îmi venea de nervi să urlu cum minorele alea doua le spun că-mi este greu săle spun pe nume... fetele alea doua au fost omorâtă violate incinerate de un monstrul... câți încă oare mai sănt ca el și nu habar copii ăștia de nimic își pun toată viața lor pe tiktokul ăla câți nor fi ca nenorocirile ăla mult mai tineri și fac astea cu copii minori Adolescenți.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Frate tu știi mai multe decât mine laughing
Ți-as fi dat funda dar e întrebarea ta happy
Au dreptate ce sa zic, la noi corupția e foarte mare și interlopii sunt uneori protejați de unii politicieni, chiar și de judecători cred că știi cazul Vlad Pascu cel care a ucis cu mașina 2 frați și era să scape complet de pârnaie daca presa nu insista datorita părinților foarte bogați și influenți.
Romania e tara interlopilor și poliția zici că e interlopăhee hee
Luis Stan... Câte știi boss bravo laughing
Marius ăla face live pe TikTok îl doare la patina.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Marius Stan da mai are și încă doi frați nu știai? Nu știai ca se ocupă de proxenetism și pedofilie infantilă? Normal ca știu ca nu stau pe tiktok sa ma uit la Coreini cum își iau limba... sau altele...

Când ști prea multe ajungi să vrei să fi singur pentru tot deauna boss fiindcă deranjezi după... De acea nu mă mai implic în absolut nimic...

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Am văzut niște faze cu frații lui sau nu știu cine erau aia postase justițiarul din Berceni ceva legat de subiect. Doar pe Luis Stan îl știam că intră des pe tiktok dar îl știam și de la unele emisiuni. Ce sa zic onur fiecare o sa plătească tot ce face, daca nu plătește aici va plăti la judecata, acolo nu scapă nimeni cu pile și relații și bani.
Pai de la ăștia nu ai ce sa te aștepți eu deja am văzut pe tiktok totul, in loc sa fie văzuți bine oamenii valoroși tot interlopii sunt văzuți bine și cei care se maimuțăresc. Suntem o societate distrusă, avem modele ca reper mafioții și bombardierii nu oamenii cu carte și liniștiți. La noi daca ești liniștit ești perceput ca fiind prost sau pămpălău așa de evoluați suntem noi ca popor.
Am văzut că are restaurant na daca face unele chestii bizare și nimeni nu face nimic e clar, suntem o cauza pierdută. Eu credeam că s-a reabilitat că e la locul lui happy

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Reabilitat? Un proxent un pedofili zici ca se poate Reabilitat? Nu există fratele meu așa ceva nici în zece 10 vieți de pedofilie și proxeneți care le are el nu o se Reabilitează niciun pedofili în viața lor. Ce face el este foarte bine foarte bine foarte bine conștient a prins foarte recent cu un caz cu minore și frați aceași meserie de cataramă o o au pedofilie și proxenetism infantil. Păi de ce să lăsăm periclita și proxeneți până la judecată? Dece să inventat legea din România și poliția? Pentru judecată de apoi? Ăștia nu merită iertați pe lumea asta nici pe lumea cealaltă ăștia sănt criminali cu fapte pe care nu Sănt publice să știe copii minori Adevărat pe cine urmăresc la tiktokul ăla și istagramul ăla Păi dacă Adolcentele și minori nu află nu știe despre implicațiile lui cu proxenetism și pedofilie infantila despre el s-o frați lui copii ăștia minori ăștia Adolcentele astea de unde sa știe cine este Luis Stan și toți influențări proxeneți și violatori pedofili care sănt obsedați sexului criminali în libertate care ei face legea pe Pământul asta și poliția rămâne cu mâinile la spate în fața violatori proxeneți pedofilii criminali drogați

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Nu exista pedofili criminali violuri reabilitați el ce face știe foarte bine ce face el dacă nu trage pe nas o cocă ceva...nu apare un vidio urile nu vezi ce ochii roși are tremură tot abia stă pe loc când filmeză o face omul de treabă și normalul da câte fete minore terorizează ăla nenorocitul ăla care nu merită o zi de libertate în viața lui

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Păi cum sa nu-l știu pe Vlad pascu Doamne Dumnezeule ferește sa nu-l știu doar așa dar nici așa...

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Ce sa zic ai dreptate boss daca face rău în continuare la fete așa e eu credeam că își vede de viață lui și de restaurantul lui. Pai poliția e problema la noi eu ți-am zis că cu bani se scăpa de pedepse așa e la noi ceva de doamne ferește! Îți dau oricum dreptate ar trebui sa plătească toți care greșesc sa nu aibă poliția protejați doar că au bani dar uite că realitatea la noi e nedrepta, legile totul! Noi nici nu mai suntem un stat suntem un fel de corporație suntem vânduți străinilor nu mai suntem suverani. Poporul doarme pe el nu face nimic sa schimbe ceva așa suntem de 34 de ani de la revoluția din 89 dormim pe noi toți ne credem războinici in spatele tastaturii. La noi ai bani ești un om important in societate, om important = ai ogramada de beneficii fata de un om sarac, cel bogat scăpa cu suspendare cel sărac intra la pușcărie. Care fac chestii nasoale antisociale au și multi bani de asta sunt in libertate.
Cei de pe TPU nu pot schimba nimic nici eu nici tu nu avem putere, aici sunt mai multi copii decât oameni maturi dau copt paste de pe google nu sunt in stare sa ofere din minte un răspuns sau de pe ChatGPT puțini sunt cei trebuie. Noi nu avem putere să schimbăm nimic ți-am zis romanul e războinic pe internet nimeni nu iese in strada sa schimbe ceva toți așteaptă să meargă alții în locul lor. O sa ne trezim când va fi prea târziu, când se vor închide granițele si va fi prăpăd.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Normal ca putem schimba ceva chiar dacă suntem puțini.

Dacă copii Adolescenți minori sănt informații în privința lor cum ei sănt într-adevăr cu Adevărat și nu ce posteze ei pe rețele de socializare cu mititei și arfele... atunci copiii minori Adolescenți n-ar mai urmări un abuzator un criminal un violator un pedofili ce racolează abuzează fetele copii de 15 ani ar fi informații copii Adolcentele minori în privința lor ar ști cu cine au de de afce cu Adevărat nu cum se posteze el și periclita ca el pe rețelele de sociale tiktok instargram Facebook el o face pe tăticul cu ei dar în el sace un prădător infantil de minore și un proxenet ce racolează minore de 15 ani. Nai sa vezi în viața ta un pedofili un proxente să fie om în viața lui toată existența și viața lor și traiul lor este din așa ceva...

Este Adevăra frate ai foarte mare dreptate în privința la poliție la noi poliția este coruptă de la comisari de secție până la sub ofițeri și patrulă rutieră toți sănt pe tiktok ai sa vezi cum își fa singurii filmulețe cu ei ce poziți (pardon) polițiști harnici sănt ei singuri se posteze cât de harnici sănt și când dau nas în nas cu un pedofili proxeneți criminali violatori nu începe să-l ia pe omul care ia racolat și ia prins ci fapta pe când pedofili proxeneți criminali violatori după 2 ore de anchetă serviți cu cafeluță caldă s-o țigară stau la discuții cu procurori s-o avocaților cum sa facă sa scape de dosare și faptele lor de sute de mi de euro asta este legea și poliția din România

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

El nu-și va vedea niciodată de treaba lui și viață lui ști de ce.

Fiindcă toată viața lui toată treaba lui și frați lui se ocupă cu minore cu proxenetism cu pedofilie infantilă cu minore abuzate de ei asta este viata lor și treaba lor pe baza asta are tota viața lui și treburile lui prin proxenetism și pedofilie infantilă dacă el se lasă și pedofilie infantilă și proxenetism restaurantul lui se duce de râpă și toată viața lui o sa trebuia și el și frați lui sa muncească cinstiți toată viața lor ceia ce nu va posibil toată viața lor așa ceva Pentru ei au alergie la muncă cinstită se îmbolnăvesc

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Așa este sunt la fel ca psihopatii rămân nebuni toata viața lor dar sunt șmecheri și se dau oameni muncitori.
Da se ard dosarele,banii la noi sunt mai presus decât legea. Eu din ce am văzut politicienii unii din ei nu toți se au bine cu interlopii deci nu mai putem face nimic Romania e de mult o țară pierduta, e pierduta de tot nu vezi că copiii se droghează nu se schimbă adolescenții ogramada se droghează și nu învață, nu se schimbă oamenii maturi dar copiii! Eu m-am resemnat nu mai îmi pasă de nimic și așa nu pot sa fac nimic sunt prea mic, om de rând așa că îmi văd de treabă nu mă gândesc la unii și la alții nu mai mă consum așa îți recomand și ție să nu te lași afectat și să nu te mai uiți la ei să te uiți la ceva pozitiv, ceva ce îți dă o stare buna nu ceva ce îți strică tot cheful.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Ori și cum granițele nu sănt deschiise pentru noi eu stau de atâția ani prin străinătate cu munca cinstit am schimbat 2 tari și 3 orașe de unul singur din Europa am fost trata la fel se nemți și în Germania și Austria și în Viena și în Hamburg sănt rasiști europeni cu nou nu se suportă la fată de spune ca suntem harnici muncitorii dar ei nu se suportă niciodată nu neau suportată ne urăsc europeni ei dacă ar fi după ei nici atâta nu Near deschide ușile.

Sănt alți Afganistan turci sin Istanbul indieni care vin în țările lor fără nicio viza și nimic și nu muncesc și fac haos prin Europa se omor între ei pe musulmani nu-i vede cu tot felul de atentate și amenințări proteste prin Europa pe ei nu-i naziști spurcați.

Da noi find din țară noastră imediată ne face în tot felul nemți spurcaț. Si ăștia au pedofilii o groază aicia...

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Eu dacă stau sa și ma uit după starea și cheful meu și poftele mele eu sunt un om mort defitiv.Eu accept moartea dar nu accept prostia mai bine mor da nu accept prostia. Pe mine mă interesează ce fac ăștia fiindcă uite așa dacă noi adulți nu știm copii minori Adolescenți nu vor ști nici ei și se vor lua după niște pedofili proxeneți criminali violatori acuzator care nu ai habar cine sănt oamenii ăștia nu știu nimic copii de ei sa uite așa vedem cazurile la știrii cu copii racolați Adolescente racolate dispărute violate de proxeneți care pe tiktok și instragam poeza pe "oamenii " cinstiți pe când tot clădesc eu este prin proxeneți și pedofilie infantilă

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Am văzut cum sunt nemții sunt răi și rasiști asta e nu avem ce face așa e lumea nimic nu se va schimba trebuie sa ne adaptam daca nu mergem unde e mai bine.
Da ne marginalizează știu! As zice și eu ceva de ei dar rămân fără cont laughing oarba după ei!

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Șmecheri? Asta nu este jmechrie. Ce fac ei.

Jmechrie este sa ajungi acasă să-ți iei copii în brate și Soția în brațe și sa stai la masa cu ei și săte uiți în ochii lor cum sănt fericiți atunci și tu ești fericit cu Adevărat asta este jmechrie Adevărată cu Adevărat.

Normal ca pedofilul si proxeneți că se va afișa internet pe Facebook pe instargram pe tiktok cu muncește "cinsti" și harnic când el are numai dosare pe pedofilie infantilă Luis Stan și frați lui și pe tiktok mai noi proxeneți și pedofili își fac conturi false pre cum ar fi ei "fani" lor de pe tiktokul lor pre cum ar fi ei "umritori lor" și își facă spălare de banii prin propriile lor donații că ANAFUL să nu-și poate asuma faptele lor și lunar să-și ia și ei parte lor sa nu fie nevoiți să-le ceară la băieți fiscul ca nu-i băiețeste și bate la obraz păi...

| Mindfulness a răspuns (pentru Mindfulness):

Nu te consuma onur cu toți ăștia că nu ai ce sa faci mai bine te uiți la un film ceva și te liniștești frate lasă i in plata Domnului că justiția e oarba la noi nu se poate face nimic noi mergem înainte!
Și pe mine mă deranjează multe dar am învățat să fiu mai degajat mă gândesc la problemele mele nu ale lui ăștia care nu au nici un dumnezeu happy

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Justiția nu este oarbă Justiția încasează și când nu mai încasează de la proxeneți ca Luis Stan Aka: Boala minorilor și Adolescentelor. începe ANAFUL mai întâi săi facă o vizită pentru bonurile
ne marcate de la casa de marcat și ne înștiințarea lor iar atunci ce se întâmplă? Nu se înștiințează la stat încasările și la buzunarul lui lui Stan Aka: pedofilul proxenet. Justiția atâta timp ca are ce sa mănânce pe urma la ăștia nu vor fi atinși și nici vizitați nici unul dintre ei și își fac de cap pe unde vor ei atâta timp cât nu le dă dureri de cap la judecători lor avocaților care l-au anulat temporar dosarele cu minore și pedofilii infantilă adică proxeneți cu drepturi legale.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Bine înțeles că justiția are ce să-le facă dar fiindcă încasează sume frumoase si altele pe lângă... nu sunt doar banii implicați în afacerile astea că dacă ar fi fost totul pe banii era prea simplul pentru toți mai sănt și altele între ei ce se aranjează la alte mese alte afaceri... alte sume care depășesc câteva cifre serioase nu ce încasează ei drept de jmechri.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Când proxeneți pedofilii violatori infractorii criminali nu vor mai produce dreptul de jmechri.Pentru justiția coruptă polițiști corupți avocați corupți primi miniștri corupți "afaceriști " corupți când ei nu vor mai fi hrăniți de ei atunci vor trage sforile între ei.


Dar asta nu se va întâmpla prea de curând fiindcă la câți copii la câți minori la câți Adolescenți dispar fără nicio urmă și se face trafic de oamenii proxeneți criminali violatori pedofilii vor avea sa producă pentru justiția din România destule sume cu cifre frumos până când se va "sătura" buzunarele lor lăcomia lor avaritatea lor de bogăție mulți copii minori Adolescenți vor avea de suferit din cazul lor foarte mulți...

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Ești la actualitate cu ăștia laughing
Sunt alții mai periculoși decât ei și sunt în libertate ce fac ăștia e un mizilic fata de ce se întâmplă pe dark webhee hee acolo e toată nebunia din lume cea mai mare cruzime și crime și psihopați de pe mapamond.
Știi multe vad bravo! Oricum nu ar trebui sa ne intereseze de ăștia pe noi noi sa fim bine asta contează și să avem o liniște sufletească restul sa meargă la balamuc împreună cu cei corupți big grin
Ăștia noștrii sunt mici copii fata de ce fac unii nici nu îți imaginezi sau cred că știi si tu.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Da da acum am înțeles de aia tot zice el boala copiiilor happy

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Liniștea mea sufletească...nu va mai fi niciodată fiindcă căt timp "oamenii" ăștia sănt printre oamenii și își continuă faptele și să-și facă de cap cu minori copiii Adolescenți n-ai cum sa au Liniștea Adevărată cu Adevărat decât dacă esti un om care trăiești într-o bulă sau subt piatră și îți pasă doar de propia ta viață si cheful tău doar.

Știu ca se vând arme acolo ilegale și acolo sănt o groază... nu știu de ce nu sterg definv serverul ăla acolo este nebunie mare sănt mulți bolnavi mintali acolo...

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

E bine daca iubești copiii boss.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Păi vezi unde greșim? Facem comparația între infractorii din România și cei din Europa și când facem comparație ei și noi nise pare o "nimic toată" ce fac ei pe lângă ceilalți doar fiindcă ei n-au resursele și afacerile și nu sănt implicați în afaceri cu minore și Adolescenți mult mai murdare și făcând comparația asta între ei și ceilalți" îi face doar să pară " o minoritate de fapt ei fiind cu toți la fel nici unul dintre ei nu fiind mai special decât celălalt pedofil violatori criminali ca scop ca fapte ca intenție au același scos și același intenție cu copii minori Adolescenți nu-i face locul sau țara de unde vin ei mai puțini periculoși în esență ei sănt la fel cu toți au același intenți bolnave mintale. Noi făcând comparația asta prostă rău de tot îi considerăm pe pedofilie proxeneți ca Luis Stan " mai puțini periculoși " dacă ai ști cine este într-adevăr cu Adevărat el ai vedea în spatele pa ce afișează el pe tiktokul lui ca nu este ce vinde la oamenii.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Sunt nebuni asta e problema au tulburări de personalitate deviații sunt scrântiți.așa e ăștia ar merita multe nu mai in libertate sa nu fie.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Nu sănt nebuni. Se prefac nebuni. Un om nebun este un om fără să aibă consimțământ fără să judec fără să aibă conștiință de el însuși măcar. Ei o dau pe nebuni se prostesc în față la tiktokul lor dar ei sănt foarte foarte bine conștienți de ce fac ei cu toate intenție lor foarte foarte bine definite cu dorințe lor foarte bine definite știu ce și doresc știu ce vor ăștia nu sănt nebuni o dau pe nebuni atunci când dau de probleme și nu mai știu ce să facă să scape de infracțiunile lor și toate apucăturile lor ei o dau pe nebuni dar nu sănt nebuni eu îi văd așa cum sănt ei într-adevăr cu Adevărat cine sănt ei.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Dacă erau nebuni nu-i mai ducea mintea să producă nimic ilegal ști foarte bine câți trebuie minte sa faci ce face ei nu este ușor săte implicit în afaceri lor care ei le au cu tot felului de ilegalități și implicări cu proxeneți și cămătari cu infracțiuni ilegale ei o dau pe proști și nebuni cu toți astea este cea mai mare scuza a lor nu știau sau sănt "nebuni" în spatele lor la fel tot oamenii "nebuni" " proști " stau numai "nebuni și proști"...

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Au probleme psihice nu neapărat nebuni, normali oricum nu sunt.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Normali sănătoși oamenii NU SĂNT nici unul dintre ei.

Dar proști și nebuni NU SĂNT nici unul singur dintre ei.