| BadGirl28 a întrebat:

Deci locuiesc intr-o zona cu mai multi tigani.In bloc sunt mai multi chiriasi,iar ieri o venit sub geamuri si au batut mingea,au fluierat, au facut galagie etc.I-am intrebat ca ce cauta aici si au spus ca au venit sa se distreze(erau tigani si nu locuiau in acest bloc)Am chemat politia si politia le-a spus numai sa plece si au spus sa nu ii mai chemam ca imi da o amenda de 30 de milioane.Cum i-as putea alunga pe tigani de aici?

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Tu chiar nu simţi când aberezi? În primul rând,după nickname cel care a postat întrebarea este fată,deci automat cade partea cu bătaia aplicată de ea lor,plus că e trebuie să fii complet retard să te duci la ei să le zici "cu frumosul" să înceteze-nu vor înceta, e posibil să facă şi mai rău şi să-ţi mai dea şi un scuipat în ceafă când te întorci în bloc; să nu uităm că e totuşi vorba de pui de ţigan, imediat o să se trezească la uşă cu un stol de ciori puse pe scandal dacă le face totuşi ceva, se poate degenera foarte uşor.
Iar justiţia din românia e viermănoasă, era de aşteptat să vină să facă un mare nimic şi să se ia tot de tine, solicitantul de drept al apărării.Degeaba apelezi la poliţie, vor face câcatul praf. O soluţie sigură 100% nu ştiu să-ţi dau, poate doar să te muţi din acea zonă sau să vorbeşti cu cineva să le **** alora nişte picioare.

12 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Nu prea ai cum, romi sunt o rasa imferioara noua(sunt un fel de animale, ca sa ma intelegi) nu prea stiu cum ai putea scapa de el, doar in cel mai bun caz sa te muti de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate difuzoarele pe balcon si da muzica la maxim. Bach!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru BadGirl28):

Pai atunci o sa le dea lor amenda de 30 de milioane ca i-au chemat pe politisti degeaba, nu? rolling on the floor rolling on the floor

| SIsi321j a răspuns:

Nici o sansa, lasa-i in pace ca poate iti mai sparg si geamurile, o sa plece ei...

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Metoda amuzanta: Arunca cu oua de gaina in ei rolling on the floor

| 愛日本 a răspuns:

Politisti aia sunt niste f...i sa mor eu... lor ar trebui sa le dea amenda.
Stiu si eu, cheamati prietenii sau rude mai puternice si mari sa ii alunge sau cam asa ceva. Sau da tu muzica la maxim

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune furtunul cu apă pe țigani, să vezi cum pleacă, udă i pînă la piele.

| Gogu06 a răspuns:

Sunteti prosti inseamna. Te duci la lideru grupului, vorbesti cu el frumos, ii spui sa nu mai faca faca galagie chiar daca se joaca si daca face figuri pregateste-te de bataie, sau zii la unu mai cu tupeu sa se ia de el si sa vezi ca iti da cu sarumana daca intri mai tare in ei. Daca sunteti toti cacati de frica stati si acceptati galagia, nu e vina lor e vina vecinilor ca le permite.

| F1rstBlooD a răspuns:

Te duci la primarie si faci o petitie
da vezi trebuie sa fiti minim 20 asa ca mai convinge din locatari sa semneza impreuna cu tine si va trebui sa mute tigani
ooo si moliti n-are voie sa faca asa ceva ca este o infractiune
perturmarea linisti publice
vorbeste cu sefu politiei
bafta
sau in cel mai bun caz daca politia zice ca ii chemi degeaba cumperi un minigun si ii faci carne tocata de tigan
aveti magazin de arme prin preajma?

| W3R4 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu,ca asa ii spala, si ei tin la jeg... vrei sa intre in probleme mai mari? laughing

| Andrada003 a răspuns:

Nuprea ai cum. Daca te bagi asa in discutii din astea s-ar putea sa se intample ceva Doamne-Fereste.Lasa-i in pace...