| AndrewMaximus a întrebat:

Desi am doar 10 ani imi place de 3 fete. una dintre ele din pacate e cu un alt coleg. cealalta colega, nu stiu, adica ne jucam impreuna in pauze, dar nu stiu daca ma place.si cealalta, ei bine mai demult, demult mi-a spus ca ma place(fata e mult mai mica.adica eu sunt a patra ea intaia)dar pe atunci nu ma interesa asa ceva.acum a inceput sa imi placa de ea.doar ca a trecut mult timp de cand mi-a spus ca ma place, si poate acum nu ma mai place.ma puteti ajuta cu una dintre ele(de preferinta din colega cu care ma joc si cea care mi-a spus mai de mult ca ma place caci prima e cu un coleg.

ps:fara raspunsuri gen esti prea mic mai asteapata sau altceva.raspunsuri serioase. dau funda daca merge.

3 răspunsuri:
| ClaraB a răspuns:

Ce ganduri ai cu fiecare din ele?

| Bubuletu a răspuns:

Aia de 1 e ..stupida. Cea cu care te juca mai merge... dar care te atrage mai mult e cea potrivită

| AndrewMaximus explică (pentru ClaraB):

Pai de a doua imi place de ceva timp. iar ultima, am fost ieri in parc si a ras de mine(motivul nu conteaza)si cu prima nu am ce face.