| Elly4all a întrebat:

Din lipsa de ocupatie..hai sa conversam..de ce ti-ai ales tocmai avatarul pe care il ai? te impresioneaza intr-un fel?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avatarul pe care il am actualmente, ma reprezinta in totalitate, si mai ales luat impreuna cu citatul din Marquez. mi-as fi dorit totusi sa pot afisa un altul, insa...asta-i viata.

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca's eu in poza.
Nu ma impresioneaza in niciun fel... cel putin pe minelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ador ochii albastri :X, dar din pacate ii am verzi sad de aceea m-am gandit sa imi pun poza cu un astfel de ochi...macar pe TPU sa sa ii am de culoare albastrawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MAi bine ai pune mana sa faci ceva util, ca asa nu mai iesim niciodata din criza daca stam cu totii pe net si nu facem nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sint urit si mi-e rusine sa ma arat in public. Dar in acelasi timp pentru ca vreau sa shsokez, sa viseze femeile urit... sa fuga femeile de mine. Este ca suna aiurea? Da asa ebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt eu cu cateva ciuperci in capbatting eyelashes nu e nimic impresionant...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te intereseaza si avatarul meu blushing, este un tablou pictat pentru mine de la "my love of my life"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata? ati terminat cu insectarul? laughing hai pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da