| Osana254 a întrebat:

Doar eu nu am cu cine vorbi despre problemele mele?
Mamei nu ii pot spune pentru ca mereu îmi zice "ti-am zis eu" sau "ce sa îți fac?".Am o cunoștință ce mereu la ea totul e perfect și nu se plânge niciodată și îmi e groaza sa încep eu sa îmi spun ofurile și sa o încarc.Rudele știut toate a la noi e lapte si miere iar cine știe ca scârțâie sunt neutri sau nu le pasa.

1 răspuns:
| MistarGoGu a răspuns:

Nasol ca mama ta sa nu îți fie alături și sa te descurajeze cu asa expresii! Restul rudelor nu prea contează ca au și ei problemele lor pe cap!