| 7octombrie a întrebat:

Dorinta de singuratate permanenta, se poate cataloga drept o boala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

de azi nu mai ești singur, deci lasă întrebările astea. ești fratele meu kiss

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Daca ai fi inconjurat de persoane in prezenta carora te simti bine te-ai vindeca imediat! happy

| Sociopat a răspuns:

Se catalogheaza ca frustrare de adolescent. O sa treci peste.

| AirănMeidăn a răspuns:

ipohondrule

| 7octombrie explică (pentru AirănMeidăn):

Uneori, chiar ca! laughing

| Wøodenpints a răspuns:

În aceeași măsură în care nevoia de a socializa poate fi considerată un moft.

| T0T a răspuns:

Nu știu dar crede-mă, nu cred că există cineva sănătos care într-adevăr dorește acest lucru.

| RAY a răspuns:

Nu,e doar o frica acumulata in timp atata tot, apropo ce e rau in asta de spui ca e boala?

| CuddlyNightmare a răspuns:

Bineinteles ca nu! Asa sunt unii oameni. De exemplu mie imi vine rau daca e multa lume in preajma si inghesuiala. E mai bine sa fii si singur.