| Drimmero a întrebat:

E fotbalul sportul rege,, da sau nu?

50 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Majoritatea barbatilor ar spune DA, dar uni ar putea spune NU, azi am facut rugby si mi-a placut, mie imi place orice sport si e bine sa practicam orice sport, in europa fotbalul e la putere da si in america de sud

| Drimmero explică (pentru RAY):

Si in Africa e la fel de practicat si urmarit sport. Orice sport are farmecul lui,, dar ti-o spun sincer, sport mai frumos si mai pasional decat fotbalul eu nu gasesc de cand mama m-a facut. Pacat ca si-a mai pierdut din farmec.

| AFR81 a răspuns:

Este. Chiar daca pentru mine personal nu ocupa primul loc, este cel mai urmarit si, in opinia multora, cel mai placut si palpitant sport. Nu mai vorbesc de investitii. La mine topul este ceva in genul: Tenis, Darts, Snooker, Handbal, Fotbal, Baschet.

| Drimmero explică (pentru AFR81):

Tunare,, Arsenalul e mai presus de orice sport, chiar si decat fotbalul!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Asa este te tine in tensiune cel mai mult

| Drimmero explică (pentru RAY):

Daca ai si echipa favorita, a dat boala in tine, stai cu tensiunea in inima in fiecare etapa!

| AFR81 a răspuns (pentru Drimmero):

Mai presus de orice sport? Ma asteptam sa spui ca e mai presus de orice, ceva in genul: Mama, te iubesc, dar nu ca pe Arsenal! Aa si sa nu uit, bravo lor, poate vom mentine cat mai mult seria asta si, poate, la final, vom ocupa #1. Vise laughing

| Ωmega a răspuns:

Ce face fotbalul sa fie sportul rege probabil, este publicitatea si banii care se invart in acest fenomen. E la fel de adevarat ca naste pasiuni arzatoare. Eu iubesc o gramada de sporturi cam in ordinea asta: Fotbal si Tenis pe primul loc dupa care, atletism, rugby, dartz, handbal, motogp, sarituri cu schiurile. Cam astea ar fi cele care se distanteaza fata de restul. Insa urmaresc mai toate sporturile in afara de ciclism si snooker.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Mi-a placut barcelona mult si ca nationala Germania, poli Timisoara e de tot rasul

| ℛąin a răspuns:

Nu mă omor după fotbal, dar dacă cineva apropiat mie se uită, îmi face și mie plăcere laughing

| Drimmero explică (pentru AFR81):

Iubirea pentru mama si pentru Arsenal nu se pot compara, sunt iubiri prea inalte!

| Drimmero explică (pentru RAY):

Ti-a placut de ciuma fotbalului? Fc Varzelona... bleahhhhh

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Juca frumos

| T0T a răspuns:

Poate. Acum în minte mi-au venit cei care îi spun soccer iar fotbalul îl asociază cu sportul ăla asemănător cu rugby dar mult mai nașpa.

| Drimmero explică (pentru T0T):

Nu se compara merele cu perele!

| Drimmero explică (pentru RAY):

Ciuma? Bwhahahahahahaha

| Drimmero explică (pentru Ωmega):

Cred ca va omoara Klopp luni seara/

| Drimmero explică (pentru ℛąin):

Microbistul de ocazie esti tu.

| Ωmega a răspuns (pentru Drimmero):

Cred ca il mananca Mourinho cu fulgi cu tot. Klopp imi place mult ca antrenor insa daca a ales scouserii, sa se inece cu ei laughing Iar Mourihno nu stiu daca e cel mai bun antrenor pentru United acum, insa stiu ca atat cat va sta acolo, va scoate untul din ei. Plus ca o sa il scoata Zlatan in multe meciuri nu stiu de ce presimt asta. Martial ala e piesa de jucator, imi aminteste foarte mult de Henri la stil. Insa mai are mult de tras. Rashford mi se pare o minune venita parca de pe nicaieri. La aproape 19 ani, musteste de talent baiatul ala. Ramane sa il si joace Mourinho mai des.

| Drimmero explică (pentru Ωmega):

Nu e nici cat unghia de la piciorul mic al lui King Henry acest Martipan!
Cred ca Mourinsky e dat afara primul,, asa presimt eu!

| Mayhem666 a răspuns:

Eu as spune nu, sau nu stiu, dar tu sigur ai spune da.

| Drimmero explică (pentru Mayhem666):

Evident!

| Ωmega a răspuns (pentru Drimmero):

Deocamdata sunt de acord cu tine, Martial trebuie sa se suie pe scara sa stearga podeaua pe unde merge Henryhee hee Insa are potential si daca e serios sunt sigur ca va ajunge pe aceleasi coordonate. Insa trebuie sa se hotarasca mai repede ca timpul trece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui ii pasa

| Violleta2022 a răspuns:

Doar in imaginatia unora.

| Printesa10TM a răspuns:

Da, fotbalul e sportul rege. E cel mai frumos sport, cum ai spus si tu, cel mai pasional. Mai ales daca ai ca mine echipe preferate si stii tot ce se intampla. Urmaresti fiecare meci ca sa iti vezi jucatorii preferati (Ronaldo- cel mai bun). # Real cea mai buna

| Drimmero explică (pentru Printesa10TM):

Se stie... APEX Cristiano Ronaldo e cel mai bun! Asta ti-o spune un fan Arsenal,, iar Ronaldo a jucat la dusmanul de moarte,, la United. N-ai cum sa nu-l apreciezi pe Ronaldo/ R.e.s.p.e.c.t pentru cele spuse.

| Drimmero explică (pentru Ωmega):

L-am urmarit in 2015 cand a jucat imperial cu Juventus,, a eliminat-o pe Arsenal cu Monaco si a iesit cel mai bun tanar jucator al Frantei in acel an. Apoi s-a transferat la diavolisori. L-as fi preferat in tricoul tunar sa-l vad!

| Ωmega a răspuns (pentru Printesa10TM):

Dupa victoria de aseara si eu sunt fericit. Ronaldo isi intra incet incet in ritm si cand va fi la turatie maxima, iar va spulbera adversarii. Hala Madrid big grin

| Ωmega a răspuns (pentru Drimmero):

Hehe. imi dau seama ca ai fi preferat sa-l vezi la tunarihee hee S-ar putea ca in sistemul tunarilor sa fi jucat chiar mai bine. Ce se joaca la United nu prea il avantajeaza. Depinde doar de el daca va fi un star la United sau va ajunge in alta parte.
Ar fi putut sa-l ia 'nea Arsene dar omul asta parca un pensionar din ala de merge prin tot orasul sa cauti ceapa si rosii, doar doar le gaseste cu 30 de bani mai ieftine pe undevahee hee