| ruficape a întrebat:

Este adevarat ca posesorii de BMW au sanse mai mari la o fata decat cei care merg cu pejosul?

21 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Eu am incercat sa o cuceresc pe una cu o basculanta Roman. A fost impresionata, dar nu i-a placut un singur lucru: nu avea geamuri electrice. Cand am vazut asta am luat un cablu de forta 3 * 4 mmp pe care l-am legat la portiera masinii, evident pe retea trifazata. La 400 V dansa a fost electrizata.

| Plato a răspuns:

Au sanse mai mari la "parazite".

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu au şanse mai mari nici cei cu BMW, dar nici cei care merg cu pejosul (indiferent ce înseamnă mizeria asta ce nu se găseşte in dex). Acum na, depinde ce femei vrei să atragi.

| Catalina990099 a răspuns:

Ce prostie, nu! Degeaba are unu bmw daca nu stie de capu' lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

și față de aia cu peugeot

| SilentRain a răspuns:

Ai sanse, dar nu la fete vrajeala asta merge doar la parasute

| Hammurabi a răspuns:

Foarte corect ce a zis SilentRain.
Ai toate șansele la parașute.

| sofisis a răspuns:

La fete tinere da, e adevarat.
Ideea e asa: de la o varsta incolo, daca nu are o masina, e ceva suspect. Adica, o masina nu mai e lux de mult. Mie mi-ar ridica intrebari daca dupa 30 un barbat nu are masina sau posibilitate sa isi ia o masina.

| SG1995 a răspuns:

Da la, dar la fel de valabil e că un tip cu facultate și un job decent are mai multe șanse ca unul cu 8 clase măturător de stradă. Mi se pare normal. Vrei să ai succes la femei? Maturizează-te, realizează ceva în viața și clar dai lovitura, sau poți să aștepți să pice totul din cer iar apoi să zici:
Femeiile "ie" nașpa!

| bogdan324 a răspuns:

Nu,in general atragi mai mult parasute ca sa zic asa, chiar si cu un tranci de e39 facelift ca al meu.
Fetele ok accepta cateodata sa mearga si cu mine,dar n-am eu sanse la ele,in mintea lor or fi crezand ca-s vreun golan incult si culmea,ca deh,am bEmVeU.
Problema in ziua de azi este ca daca nu ai masina multe fete nu prea o sa se uite la tine, dar eu nu pentru asta am vrut masina, ci pur si simplu e o placere de-a mea.
In plus, degeaba scrie BMW daca 1. N-ai putin confort in masina aia
2.N-ai cu ce sa te mandresti cu ce ai sub capota.

| PersonajFictiv a răspuns:

La materialiste.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Posesorii de BMW mi se par niste cocalari, normal ca au succes la pitipoance.

| RAY a răspuns:

Nu,conteaza aspectul fizic, luam un exemplu un tip sexy, frumos, musculos vs unu care munceste la birou gras, urat, la prima vedere se va vedea 2 realitati,si cel care sta la birou si are banii va avea acces la fete,si cel care munceste in constructii dar daca inversam rolurile vedem faprul ca cel frumos are acces mereu la fete indiferent de starea materiala,masina sau ce vrei tu,fetele pentru o relatie de lunga durata a alege un tip de casa dar pentru satisfcere sexuala un tip sexy,de asta filmele cu tipi sexy,curvari, badboys, romanele de dragoste sunt vandute bine, in fapt fantezile sexului frumos nu are legatura cu barbati care sunt intr o relatie, desi tu cu banii nu creeze atratie sexuala nici daca ai miliarde de dolari, nu poti determina asta e imposibil biologic nici caracterul tau nu poate doar aspctul fizic

| mentholinks a răspuns:

Normal ca ai mai multe sanse. Nu te lua dupa astea care cred ca toti isi iau bmw doar ca sa le agate si sa le fta pe ele de parca ar fi cele mai rare specimene purtatoare de vagin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Valoare in ochii feteler este determinatã de câte altele doresc si are acel tip. Nu Conteaza asa mult aspectul fizic, nici masinile si banii nu conteaza. Ce e drept la prima vedere nu pot sa afle ci o fac pe parcurs, descoperind.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca baiat de unde stii asta plus ca de unde stii ce vor toate

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu

| Alfred0703 a răspuns (pentru sofisis):

Si mie mi-ar ridica intrebari daca dupa 25 o femeie vrea sa ai masina, casa, apartament, etc, iar ea iti ofera copiii altuia.

| sofisis a răspuns:

laughing) de ce? Faza cu copiii este total paralela.
Plus de asta, ca barbat, sa nu ai un comfort deja dupa 30 de ani, inseamna ca ti-ai ratat cariera. Sincer. Oricat nu ti-ar conveni tie, asta e adevarul.

| RainmakerX a răspuns (pentru sofisis):

Si daca are bani dar nu vrea sa-si ia o masina din diverse motive? Este vreo problema? Sunt curios.
(Ajunge usor la munca, il enerveaza traficul, nu ii place sa conduca)

| sofisis a răspuns:

Reciteste pe orizontala, nu pe diagonala ceea ce am spus:
"Mie mi-ar ridica intrebari daca dupa 30 un barbat nu are masina sau posibilitate sa isi ia o masina." Nu am afirmat ca e musai sa aiba masina. Daca nu vrea una, e una. Daca insa nu are posibilitatea sa isi ia una, e total alta mancare de peste.