| Hammurabi a întrebat:

Este Putin?
Sau Putin a fost asasinat în 2015 și e o sosie a lui?
Ce părere aveți de aceste zvonuri?

Cea mai frapantă chestie : actualul Putin are fața mult mai rotundă față de Putin înainte de 2015 care avea fața mai alungită.
Ori, după cum se știe, osatura craniană nu poate fi modificată prin operații estetice.

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Oamenii se plictisesc si cauta senzationalul. Doar s-a ingrasat si a pus falci, asta i-a modificat fizionomia, nu exista 2 oameni la fel, cu aceeasi voce si fix aceleasi trasaturi, deci baliverne.

| Hammurabi explică (pentru Drimmero):

Declarațiile despre dublura lui Putin și faptul că președintele a fost asasinat în 2015 aparțin soției lui Putin (fosta).

| J0B0MAT a răspuns:

Ai fii surprins să aflii ce fel de operaţii poţi face dacă ai bani.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

S-a ingrasat mosu'. Arata a mort. A trecut si prin covid, iar unii, de la lipsa de oxigen, au luat-o razna putin. Presupun ca si asta.
Cat despre conspiratii/sosii... Unii inca ar sustine ca 2PAC, Elvis si Michael Jackson sunt in viata.

| scp3008 a răspuns:

Putin a efectuat multe operatii estetice, https://www.youtube.com/watch?v=2uRe0zbtWMg&ab_channel=InsideEdition.
Osatura craniana nu, dar piele se poate adauga cu usurinta

| Lioana a răspuns:

Daca ar fi adevarat ca Putin a murit, si ca cel actual e o sosie nu ar fi lasat in viata martori care il pot da de gol.
Dar lui ii convine acest zvon lansat despre el pentru ca asa isi pastreaza imaginea curata si atribuie nebunia actuală unei sosii fictive.

| RAY a răspuns:

Stai sa vezi cum aratam eu in 2015 vs azi, sa ingrasat ca un pucelus

| darrio2007 a răspuns:

Nu mai crede tot ce vezi.
Intr-adevar, pare mai rotund la fata. E posibil sa fie botoxat, ca sa nu se vada ridurile. Alta stire mai era ca are o boala terminala si il doare in paispe de tot ce il inconjoara.
Dar nu stie decat el adevarul.

| Freya1 a răspuns:

Din cate se spune a facut operații estetice si a luat multe alte substanțe ce sa il ajute sa isi mentina corpul.Totusi,are 60 si de ani.Nu e vorba ca se schimba craniul, e vorba ca se îngrașă fălcile (si eu am pățit, am avut fata ovală si acum e aproape rotunda).
Speculațiile astea sunt facute de aia cu teoria conspirației.

| aumih16 a răspuns:

Apoi cate operatii estetice are! din 2011 tot a facut! dar stiti de ce e asa nervos! ca i-a steroizi! nu ati vazut si la televizor! cand isi arata coltii dintii! asa reactioneaza un om normal! eu cred ca nu!