| Sorinacio a întrebat:

Eu iubesc,ador din tot sufletul oamenii amuzanti, dar care nu fac comedia facandu-i pe altii de ras si dispretuiesc pe cei increzuti si prefacuti.Voi ce oameni preferati?

8 răspunsuri:
| AWSOMENESS a răspuns:

Se pare ca mi-am gasit fratele din alta mama laughing Am aceeasi parere ca tine, nu suport oamenii care fac misto de altii, sunt intr-adevar penibili straight face

NOname
| NOname a răspuns:

Apreciez la oameni bunătatea, înțelepciunea, inteligența, simțul umorului, devotamentul/loialitatea, discreția, integritatea/onestitatea/corectitudinea, empatia, toleranța, compasiunea, respectul de sine si fața de ceilalți, bunul simț, flexibilitatea, blândețea, sinceritatea, altruismul/generozitatea, modestia, simţul autocritic, simțul penibilului, simțul frumosului, noblețea, curajul, puterea, perseverența, fermitatea, autocontrolul, rafinamentul, eleganța (în atitudine și exprimare), echilibrul emoțional, imaginația, complexitatea, sex-appealul, puritatea, naturalețea, spontaneitatea, ingeniozitatea, nonconformismul, carisma, o gândire logică, raţională și coerentă, un caracter frumos, armonios și puternic și o minte deschisă, receptivă și creativă.

Și da, cei care se amuză, bătându-și joc de ceilalți (care nu merită), nu-mi sunt nici mie pe plac. Prefer umorul inteligent, fin și nobil și glumele la care râd toți, nu doar cel care le rostește.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru NOname):

Ce zână eşti, NOname.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Am venit! M-ai chemat?

| mgtow a răspuns:

Daca ma iubesti pe mine sa stii ca nu sant gay. Eu prefer omul de treaba.

NOname
| NOname a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Ai văzut tu zâne pline de difecte?

| Musique a răspuns:

Oamenii sinceri.

| BlackVeil a răspuns:

Prefer oamenii imperfecti.