| Anonimm30 a întrebat:

Exista oameni carora le este frica sa faca baie?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cei afectați de virusul turbării.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai cum sa nu? Sa puna sampon si sa puna apa calda pe tine?
https://www.youtube.com/watch?v=SLHaM-kfnQk&ab_channel=raddensteinMC

:))

Trecand la lucrurile serioase... cica da, si aceasta poarta numele de ablutofobiei. " Frica de îmbăiere, cunoscută de specialişti sub numele de „ablutofobie", este mai des întâlnită decât s-ar crede. Ea predomină mai ales în rândul adulţilor şi cel mai adesea una dintre cauze este un incident petrecut în timpul copilăriei. Această fobie se manifestă în teama de a face duş şi poate merge chiar până la fobia completă de orice contact cu apa. "

Citeste mai mult: adev.ro/pbiz3t

| Anonimm30 explică (pentru DoarBogdan):

Nu-mi vine sa cred ca, chiar exista asa ceva

| Anonimm30 explică (pentru DoarBogdan):

M-am uitat bine la video si ala de fapt plangea pentru ca il duce la casa de copii sau scoala de corectie. Totusi parca zici ca il tortura la cum plangea

| DoarBogdan a răspuns (pentru Anonimm30):

Da, pai de aia plange. Nu mai stiu exact cum era faza, dar daca nu faceam el ceva, nu era acolo big grin

| CostinAlamariu a răspuns:

De tigani ai auzit?