| asperger3 a întrebat:

Exista sanse ca sa nu imi fie confirmat locul de la facultate in ciuda platii taxei si a depunerii diplomei de bacalaureat?
Azi voi afla si am feelingul ca nu imi e confirmat locul sad
Poate ca sunt prea pesimist dar sper sa nu fie asa

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi dacă ai fost admis la taxă și ai facut tot ce trebuie, cum ți-a venit ție ideea că s-ar putea să nu-ți fie confirmat?

| Bondarel99 a răspuns:

Nu are cum, de asta exista comisie de admitere, sa se asigure ca totul e in ordine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu a fost admis încă.
A plătit avansul. I se vor înapoia banii dacă nu intră pe locurile la taxă. Ești încă în liceu?

Pentru băiatul cu întrebarea : DA, normal că există dacă ai medie mică și/sau sunt locuri puține, concurență mare etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Citește-i întrebările, a fost admis, acum se publică lista finală, după confirmarea locului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am stat să îi citesc întrebările, dar am citit iar întrebarea asta și acum am văzut și cuvântul "confirmare.
Da, acum are alt sens. laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Cofirmarea nu se face automat, ci o faci tu, in persoana, dupa ce vezi lista daca esti admis!