| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo persoana caruia ii puteti spune orice? O persoana in care aveti incredere deplină?

41 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Da,eu.

| anonim_4396 explică (pentru NAdrian):

La fel si eu.

| AFR81 a răspuns:

Vad o gramada de raspunsuri cum ca nu exista o persoana careia sa ii puteti spune orice. Stau si ma intreb: Cum dracu nu exista? Voi n-aveti parinti?

| anonim_4396 explică (pentru AFR81):

Binenteles ca prima persoana care ne vine in minte tuturor cand e vorba de incredere e mama, totusi, nu ii putem spune chiar tot. Pentru ea, daca ma intelegi. happy

| William a răspuns:

Da.

| RAY a răspuns:

Parintii restul sunt gunoaie care isi urmaresc interesele vorbind cu mine

| LoveSleep a răspuns:

Doar una.
Eu :]]

| Doub a răspuns:

Nu.

| gemeni6226 a răspuns:

Da,mama.

| Nirvanaaa a răspuns:

Da..mama..adica mereu gaseste rezolvari la problemele mele. uneori vorbesc si cu Dumnezeu..ajuta..si El nu spune nimanui mai departe.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu poate sa fie decat cineva din familie sau partenerul de viata (ala serios).

| Sociopat a răspuns:

Cel mai bun prieten al meu.

| Cameliapantiru a răspuns:

Da, chiar mai multe persoane: mama, tata, prietenele mele(suntem prieteneinca din primul an de liceu deci de aproximativ 20 de ani).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu exista persoane in care sa am incredere deplina.
Dar exista cineva caruia i-as putea spune orice, deoarece am incredere in el, nu deplin, dar am.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Chiar daca nu ai incredere deplina, e bine ca totusi poti vorbi despre orice cu cineva. Dac am avea incredere in cineva 100%, am risca sa fim dezamagiti. Din pacate nu putem avea atata incredere, oamenii se schimba.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am incredere in cineva, dar cum am spus, nu deplin, iar el nu are in mine big grin.
Stiu, nasol laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice? thinking ....EU big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor vorbesti singura sau ce? ce faci, te afirmi / contrazici singura a? laughing)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

=]]]
Cam așa :
http://i.imgur.com/fkoQW2T.jpg
=]]]

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai spun la diferite persoane, că apoi îmi pare rău sau sunt dezamăgită, asta este, punct şi de la capăt...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai atunci fii mai atenta ce si cui spui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand ma imbat tare, mai vorbesc cu mine insumi. Dar nu imi spun chiar totul...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Se spune ca omul beat spune tot adevarul, deci faci bine sa nu te increzi prea mult si sa nu spui chiar totul. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, la asta ma gandesc si eu, sunt lucruri pe care inca nu sunt pregatit sa le aflu de la mine insumi. Asta si faptul ca le-as putea interpreta gresit si apoi m-as supara pe mine, caz in care nu as mai avea cu cine sa vorbesc happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

happy. Bine zis!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

happy Bine zis!

| Anonima0000000000 a răspuns:

Da

| Drolja a răspuns:

Da, persoanele cu care a doua zi nu mă voi mai vedea.

| Iunix a răspuns:

Da, există o persoană în care am încredere deplină și pot să-i spun orice fără să mă judece, eu. În mine am cea mai mare încredere.

| Cσcσ a răspuns:

Nu. Am prieteni in care am incredere, insa nu imi place la ei faptul ca ma judeca. As fi tentata sa am incredere deplina intr-o persoana cunoscuta pe internet.

| anonim_4396 explică (pentru Cσcσ):

Poate nu te judeca, poate vor doar sa corecteze un punct de vedere pe care ei il considera gresit.

| Cσcσ a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, fac asta uneori. Insa, nu ma deranjeaza sa gresesc. Sunt greselile mele si invat din ele. happy

| nlko a răspuns:

Parintii si eu... cam atat.

| Irina31 a răspuns:

Da, Dumnezeu!

| andruta13 a răspuns:

DA