| Flav a întrebat:

Fac acest post pentru. a va rapi 5-10 minute si de a va impartasi 2 melodii pe care doresc sa le ascultati alaturi de mine.
Azi sunt trist. Trist ca imbatranesc, trist ca timpul trece prea rapid, trist ca ma gandesc numai cum suna 22. Cum ma 22? 22? Beah! Damn it! F*ck this! Inca ma simt un copil imatur si pribeag, ce de la 16-17 ani a ramas la acelasi stadiul de maturitate si gandire. Si guess what, asa vreau sa raman toata viata. Vreau sa ma simt copil pana voi muri.
http://www.trilulilu.ro/gigeloprea/16004e0194a867
N-am gasit pe internet varianta originala de la Nazdravanii, merge si asta;))
Si inca o melodie pe care o ascult an de an la onomastica mea, melodia mea preferata din hip-hop-ul romanesc :
http://www.youtube.com/watch?v=UO_Tn0qAPPs
P. S. - acest poll n-a fost infiintat pentru. a se lasa amprenta urarilor. Urasc comercialitatile. :) Vreau doar sa ascultati doar aceste 2 melodii alaturi de mine, in special prima, si doar atat :). Multumesc frumos. :)

Răspuns Câştigător
| sergiu25bc a răspuns:

La multi ani si din partea mea, desi cel mai mare soc a fost moartea mamei pe cand eu aveam doar 23 ani, era in 9 dec 2007 avea doar 45 ani.Stiu ca viata merge inainte dar uneori imi vine sa imi iau campii, doar mama a stiut mereu sa ma sprijine.
Tatal e ca si cum nu il am, nu sunt in bune relatii cu el.Au ramas doar pozele cu mama mea si atit.Stiu ca in o buna o o voi revedea si sper sa ajung sa o revad.
Si nu esti atit de batran la 22 ani, daca cineva mi-ar fi zis ca la 23 ani o sa fiu orfan de mama, i-as fi dat toti banii doar sa stiu sa fi stat mai mult ca scumpa mea mamasad

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la multi ani si tie. Vad ca avem o multime de sarbatoriti in perioada asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offff, flav, cine a spus ca nu te suporta? nici prin minte nu mi-a trecut, scuze daca ai inteles asa ceva, mai ales acum, cu ocazia adaugarii a inca un trandafir in buchetul vietii.as dori sa-ti dedic aceasta melodie, sper sa-ti placa.este cadoul meu pentru tine:
http://www.youtube.com/watch?v=_4cxhNGV7q8
;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faceti bairam? ma primiti si pe mine? imi sta parul cam aiurea ca abia am facut baie si mi s-a dus naibii toata freza si culoarea din cap, dar promit sa nu va sperii! ascult si eu muzica cu voi.laughingLa multi ani Flav! sa ne traiesti si sa fii in continuare TU, sa nu te schimbi si sa nu iti para rau ca imbatranesti, fiecare varsta are frumusetea ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca a fost ziua ta? Sa fii sanatos si sa te bucuri de viata! Tot binele din lume! La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey Flav... you made me blush :P multumesc de cuvintele pe care le-ai scris.am zambit iar cand am citit. uite am si eu ceva pentru tine. sper sa te amuze :P La multi ani!>:D<
http://www.youtube.com/watch?v=6hHZqlvG9dY&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy Le-am ascultat cu placere, mai mult pe Bitza big grin
Imi pare rau ca nu am stiut ca e ziua ta, pregateam o bere si tablele...La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13 ani... fac 14 anul asta...si imi pare deja foarte rau ca nu mai sunt mica...mai am 5 ani si o sa fiu independenta...asta nu e o bucurie pentru mine cand aveam vreo 10 ani d abeea astaptam sa fac 18 ani sa merg la servici sa merg la faculatate sa am familia mea, dar acum nu imi mai doresc acest lucru...

| kid_5092 a răspuns:

Happy b`day to you, Happy b`day to you, Happy b`day dear Flav, Happy b`day to you! Chair daca ti se pare ciudat incearca sa te bucuri de fiecare an al vietii.Pentru ca toti au frumusetea lor.Multa sanatate, fericire si fie ca toate dorintele sa ti se implineasca. Apropohappyfrumoase melodii. M-am bucurat alaturi de tine de elehappy

| aytak a răspuns:

22 e fain! pe urma vin 25, 27... big grin Si toti is faini! and guess what - iti descoper un secret - poti sa te simti copil FOREVER. Nu exista restrictii in acest sens.
p. s. Ms de a doua melodie, nu o stiam.