| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Familia sau prietenii voștrii știu că aveți cont pe TPU?

Ce părere au?
tongue

28 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,una e realitatea virtuala, alta e realitatea reala, sunt doua lumi diferite, paralele, cand ies de aici lumea asta pentru mine numai exista si invers

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Mi se pare mie sau de o vreme tu-mi răspunzi primul la întrebări? Scuze, dumneavoastră îmi răspundeți primul la întrebări!winking #respect

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pai tu esti singura din lista mea de prieteni care adauga intrebari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părinţii mei nici nu ştiu ce-i ăla TPU, iar prietenii mei cred că n-ar mai vrea să audă de mine dacă ar afla că am. laughing
Glumesc (sau nu?), dar nici nu a mai venit vorba în discuţiile noastre de TPU de când mi-am făcut eu contul, deci nici nu am avut ocazia să "mărturisesc" că am.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Cei din lista mea de prieteni adaugă rar câte o întrebare, măcar să-i „trezesc la viață"winking
Apropo. Cum să mă „adresez"? Cu „tu" sau „dvs" „colegu'"? laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

big grin
interesantă chestie

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pe nume

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Ok șefuwinking

| Sofer a răspuns:

Decat o prietena stie ca am cont ca a avut si ea si na laughing) atat.

| SilentRain a răspuns:

Toți cunoscuti mei știu, nu le pasa

| gogu220 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Cel mai bine ar fi să te adresezi cu "TU". În ideea că suntem o comunitate în care mai puţin contează vârsta sau locul unde suntem, mai mult contează sfaturile şi ideile pe care le avem.

Răspuns utilizator avertizat
| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Aproape la fel. La mine doar mama mea știa de un cont de al meu mai vechi.

Răspuns utilizator avertizat
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Mai sunt ei cativa...

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Poftim?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Știu că am pus de pe contul acela o întrebare asemănătoare cu cea în care „întrebam userii" ce ar face dacă ar fi președinte și a râs și a fost uimită că am primit răspunsuri.

| aXy99 a răspuns:

Unii prieteni stiu.

| Plato a răspuns:

Da, prietenii.
"Ba, tu n-ai de lucru sau ce pml?"

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Familia sigur mi-a observat activitatea pe site.
Prietenii nu prea stiu, doar catorva le-am pomenit de TPU.

| MihaelaDart a răspuns:

Nu și dacă ar fi știut, nu era ceva interesant. Oricum nu prea sunt interesați de accesarea altor site-uri, ei sunt doar pe Facebook pentru a comunica cu mine.

| andiceasu95 a răspuns:

Nu lol, fiecare copil trebuie sa aiba intimitatea lui

| Andreeush a răspuns:

Mama știe happy

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Numai Dumnezeu stie ce fac eu.

| StrongHeart a răspuns:

Nu stie nimeni,nu e ceva ce ascund,am mai spus cuiva parca,dar e ceva ce o fac pur si simplu si nu ma gandesc cine stie sau nu,aici am fost mai deschis,mult mai deschis decat sunt in viata reala cu straini,cred ca multi suntem asa...E placerea mea nevinovata, sunt anonim, pe cat pot, incerc sa ajut, sunt ajutat..cateodata ma enervez rau aici,dar in mare parte chiar e un site bun,ma rog altii ar spune ca suntem inapoiati, m-a intrebat cineva acum ceva timp daca TPU inca mai exista cand i-am spus si era surprins...Ce sa zic, nu tin neaparat sa stie multa lume, dar nici nu ma ascund, ma folosesc de platforma asta sa gasesc unele raspunsuri si poate daca pot sa ajut cumva pe cineva.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Plato):

Am de lucru, să vă enervez pe DVS. D-le „filozof" rolling on the floor

| Plato a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu, nu, asa mi se spune mie, nu tie ti-am zis. laughing
Vezi, daca tot pui ghilimele nu mai stii care e rolul lor.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Plato):

N-oi fi citit eu răspunsul complet laughing