| KindKid17 a întrebat:

Fetelor, cum ar trebui sa aiba parul de pe picioare baietii?

25 răspunsuri:
| deadhoe a răspuns:

Picioarele prea paroase cu aspect de par pubian sunt un turn-off. Ori putin, ori deloc.

| Drimmero a răspuns (pentru deadhoe):

De parca asta e un aspect sau o gama de selectie cand cauti o relatie.

Esti prea superficiala,, da' e de imteles, inca esti mica.

| deadhoe a răspuns (pentru Drimmero):

Dar lasa-ma frate ca nu eu aleg de ce sa fiu atrasa. de fiecare data cand ma uit la p, orno si vad pe unul cu picioare de gorila nu ma excit. comentezi, dar tie cu siguranta nu-ti plac femeile paroase, superficialule

| Drimmero a răspuns (pentru deadhoe):

Traim in 2018, femeile sunt cat mai aranjate, n ai sa vezi par pe corpul lor decat pe cap.

E un dezavantajul femeii sa se afiseze cu par in alte zone, le ar strica mult feminitatea, aspect la care noi tinem.

| deadhoe a răspuns (pentru Drimmero):

Atunci nici pe mine nu ma atrage pilozitatea excesiva la barbati

| Emma30555 a răspuns:

Eu din ce stiu parul pe picioare la barbati e semn de virilitate. Dar moda se schimba asa ca faceti cum va place, desi nu cred ca asta e vreun criteriu. Eu personal nici nu observ cum au parul pe picioare Probabil o tipa mai piți isi va dori un tip mai pitiponc adica epilat peste tot.

| Ewelyne a răspuns:

Cu sau fără are prea puțină importanță pentru mine.

| Dalmore a răspuns (pentru Drimmero):

Da, este un criteriu. Tu ai iesi cu o femeie neingrijita? Superficialule, ce daca pute? Poate are un suflet frumos. Nu e deloc superficiala, parul nu e ceva ce nu poate fi corectat, nu acelasi lucru cu un nas stramb sau alte lucruri legate de aspect pe care nu le poti ALEGE. Probabil esti un paros si te-ai simtit.

| Dalmore a răspuns:

Sa nu luceasca pielea, dar sa nici sa nu arate ca o gorila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dalmore):

Daca Nu se epileaza pe picioare, denotã neîngrijire? Cel de la subrat zonele intime daca e mare este intr-adevar o problema. Alegeti vã voi epilatii pe picioare dar care miros a sconx, pentru ca sunt si dinastia de cele mai multe ori acestia put. Dar csf feromoni naturali, ala testosteron de urangupizdificat.

| Drimmero a răspuns (pentru Dalmore):

Care e legatura intre neingrijire si parul de pe picioare la barbati?

Unde ai vazut tu femei cu par pe picioare, sau cu par in alte locuri cum ar fi mustata, barba sau abdomen? femeia e femeie daca are factorul acela al feminitatii.

Da, am destul par pe picioare, dar niciodata nu a fost cineva deranjat de acest aspect,, asa ca acel 'te-ai simtit' cade.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Fara par pe picioare

| HazelEyes77 a răspuns:

Cat timp nu exista o pilozitate excesiva nu ma deranjeaza. Cred ca e mai disgratios parul in alte zone gen pe spate, pe piept, la subrat sau in zona inghinala. Nu vorbesc doar de cateva fire de par. Apoi barbatul nu trebuie sa fie epilat complet pe tot corpul ca doar nu e femeie.

| Freya1 a răspuns:

Daca nu este exagerat nu am o problema ca are par pe picioare.Dar daca e negru, mult, gretos si carliontat mai bine sa se epileze.

| RAY a răspuns:

Devenim fetite in corp de barbat, din pacate moda asta a pornit din america si sa extins peste tot, ca si cancerul cuprinde tot mai multe minti

| RAY a răspuns (pentru RAY):

In concluzie ba da e super ok sa ai par pe picioare

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Si picioarele transpira, lol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dalmore):

Dacã prietenul tau are pãr in talpã, nu toti au.

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

N-are, din fericire. Nimic in exces nu arata estetic, nici grasimea, nici parul.

| Violleta2022 a răspuns:

Natural si curat! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dalmore):

Parul mai acoperã grasimea, si face sa para mai slab decât e, decât un purcelus chel mai bine cu par.

| HadesSs a răspuns:

Impletit in codite laughing

| Evolution a răspuns:

In ziua de azi, barbatii devin femei si femeile barbati laughing)
E absolut normal ca orice baiat / barbat sa aiba par pe picioare. Ma rog, nici in stilul de "gorila", dar nici ca o femeie. Unii vad ca poarta si tricouri decoltate rolling on the floor sa se vada parul de pe piept.
Nu am nimic cu cei care fac sport si se mai rad (atentie, se rad, nu se epileaza! este o totala diferenta) ca sa se vada muschii s-a.m.d, dar atunci cand esti un schelete, te mai imbraci si cu tricouri decoltate sa se vada parul de pe piept + blugi mulati si sa se vada gleznele + adidasi roz laughing
Urmeaza ca unii sa se dea cu fond de ten si deja gata, nici nu mai stii care sunt fete si care sunt baieti pe strada laughing)
Ma rog, astea sunt alte discutii... ideea este ca unii au impresia ca asa e "moda". Si se intreaba de ce ii critica lumea sau ii fac homosexuali sau alte injuraturi de genul...
Sper ca parintii lor, daca vad copii imbracati asa, sa le arunce hainele. Eu daca as avea un copil si il vad asa, il trimit spre adoptie laughing

| vjr1979 a răspuns:

Eu am avut o operatie la piciorul stang acum cativa ani, find nevoie sa scap de tot parul de pe picior. Nu mi-a placut deloc cum arata, asa neted. Abia asteptam sa creasca parul la loc.

| BlueDark a răspuns:

Citesc din comentarii si mi se pare o prostie ce sa intampla in jurul meu happy
Fetele care vor baieti epilati peste tot au gresit orientarea sexuala laughing
Cu parul de la subrat si cu cel inghinal nu sunt nici eu de acord, dar totusi... Maine o sa spuneti ca vreti cu fund bombat laughing