| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, sunt curios cum ne considerati voi pe noi, baietii...Va e ciuda ca noi suntem mai puternici ca voi? Va e ciuda pe noi ca nu putem sa ramanem insarcinati?laughing? Va e ciuda ca voi nu puteti sa ne bateti si doar gura e de voi?laughing Acuma desigur, normal ca o sa spuneti exact asa cum vreti voi ca na...Da sincer acuma, cum ne vedeti voi, fetele, pe noi baietii?

42 răspunsuri:
| E7eRgY a răspuns (pentru RAY):

Te-ai simit?

| E7eRgY a răspuns (pentru T0T):

Are 25.

| T0T a răspuns (pentru E7eRgY):

Sincer nu ma intereseaza...winking Ma intereseaza gandirea.

| Dante30 a răspuns:

Dragi doamne/domnisoare, scuza-ti acest impertinent misogin care isi arata prostia intr-un mod prea des vazut in zilele noastre. Vreau doar sa va multumesc cel putin in numele meu ca sunteti cine sunteti, atat frumoase in ochii persoanei potrivite cat si in genere, si fiecare dintre voi e minunata in felul ei (nu linguseala ci adevar ).
Iar tu prietene du-te si citeste niste carti, invata ce-i ala respect si mai presus de orice nu tactu" ti-a dat nastere si te-a crescut etc ci mama ta, impertinentule...

| Dariusuu a răspuns:

Nu vă mai chinuiţi să tastaţi fraze pe care nici voi nu le înţelegeţi de fapt pentru că nu are sens. Îi văd aici pe unii doamne, cum naiba aţi supravieţuit până acum?

Mă uit şi la acest user anonim dar cum poate să aibă o gândire ca asta?

Există şi femei inculte la minte şi bărbaţi inculţi la minte.În grupa femei şi bărbaţi există toate tipurile de oameni ce pot fii aşa că terminaţi odată cu tâmpenia asta de 2 bani.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi este ciuda de un singur lucru la voi : faptul ca nu aveti ciclu laughing

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Baietii au penis si fetele au vagin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De cate ori imi amintesc, ii multumesc mamaei ca nu m-a facut fata rolling on the floor. ce sa mai zic de nastere

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"mamei

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing

| Liviu a răspuns:

Mna topic facut special de vreun misogin,dar ma rog,noi barbati avem boase prietene, de aia trebuie sa protejam femeia. Daia trebuie sa o intelege in perioada lunara, in fond in o femeie nu trebuie sa dai nici cu o floare dar unii nu inteleg, femeia trebuie pretuita, dar asa cum mi-a zis un om batran o data...Trebuie sa o precum o mama face cu copilul sau, trebuie sa o alinti in somn, ca sa nu vada treaba asta ca apoi si-o ia in cap.Cei drept nu toate femeile insa, ai 5 degete la o mana, de am generaliza acum unde am ajunge? Pe scurt exista si femei de treaba, si barbati de casa, si porci si tarfulite.Depinde acum fiecare peste ce anume da. Unele femei au ales sa nu se mai apropie de barbati sub nici o forma.Eu am o matusa are vreo 54 de ani, nu suporta sa o atinga barbati, nici macar din greseala.Se uita urat la mine cand am atins-o din greseala pe mana, voiam sa ii iau o sacosa grea.E cam speriata de bombe, insa nu o contrazic, a fost abuzata (violent)de fostul sau sot(hohoo gata ca umplu paginablushing ) numai bine.