| xxralumaryxx a întrebat:

FFFF URGENT!
va multumesc ca va faceti timp sa cititi mesaju deci sa trec la subiect.
Recent un prieten al meu de pe IMVU si-a pirdut avatarul in sensul ca poate intra pe IMVU dar avatarul lui e invizibil.
Ce sa faca? Idei? dau fundita puppy dog eyes cat de repede posibil raspuns plz

6 răspunsuri:
| xxralumaryxx explică:

Va rog eu e foarte urent puppy dog eyes Ce ar putea prietenul meu sa faca? sau care ar fi cauza? dc nu i se incarca avatrul? raspuns plzz

| Dariusuu a răspuns:

De ce e asa urgent?

Si ce avatar si-a pierdut?

Spune-i sa caute altul. Cu siguranta va gasi.

| Derrick a răspuns (pentru Dariusuu):

Cum sa il caute? o.o

| xxralumaryxx explică (pentru Dariusuu):

E urgent si gata! daca nu stii nu raspunde dc sa irosesti timpul tau aiurea scriindu-mi mie.-.

| Derrick a răspuns:

Nu cumva vrei sa spui personajul? -_-

| Dariusuu a răspuns (pentru xxralumaryxx):

E ok daca nu poti sa-mi raspunzi la intrebare.

Eu te inteleg.