| ccrryyss a întrebat:

Fratilor de ce puneti intrebari fara rost?{scuze daca nu e buna categoria}

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Categoria e bună, dar unde e rostul întrebării?

| Zapacitaaaa a răspuns:

Fara sa iti dai seama chiar tu ai postat o intrebare,, fara rost". laughing Asa-numitele intrebari fara rost sunt postate de unii pentru ca se plictisesc si eventual au chef sa isi bata joc de unii. big grin
Numai bine :*

| ccrryyss explică (pentru Zapacitaaaa):

Da mi-am dat seama dupa ce am postat intrebarea dar s-a inteles mesajul; sper si sa nu se creada ca postarea a fost cu intentie.:*

| stefan110310 a răspuns:

Nu. uite o intrebare mai buna: De ce nu se implementeaza o noua categorie cum ar fi " Intrebari cretine"?

Întrebări recente