| Scikofit a întrebat:

Funda! Buna, sunt un baiat, si ma uit la seriale(Pariu cu viata, etc) iar uni colegi imi spun ca ma uit degeaba, si ma dau afara din grupul lor, ce sa fac ca sa pot sa intru iar in grup? Finda!

Răspuns Câştigător
| Pagnel a răspuns:

Pai cred ca asta ar fi cea mai buna solutie...si prieteni mei din grupul respectiv se uita la seriale si etc.

2 răspunsuri:
| Pagnel a răspuns:

Pai nu prea stiu, si eu ma uit la seriale dar nu mi sa intampalt niic o data...incearca sa le zici ca ti se pare o prostie si ca nu mai vrei sa te uiti...ca nu au sens si alte chestii[pe scurt incearca sa ii minti]

| Scikofit explică (pentru Pagnel):

Da dar asta e defectul meu crying nu pot sa imi mint "prieteni", dar am sa imi aleg un alt grup de prieteni care ma respecta, si nu sunt asa de... ca astia happy oricum emrsi