| anonim_4396 a întrebat:

Funda!
Hei TPU!
Deci la toamna implinesc 17 ani si as vrea ca vara aceasta sa ma angajez.
Ce joburi stiti cu un salariu de aproximativ 1000 RON?

8 răspunsuri:
| Alexutsa98 a răspuns:

Nu crezi ca e prea mult? unii de si ceva de ani muncesc cu 6 lei pe ora si tu vrei 1000RON P LUNA? ti.as recomanda ca promoter dar nu cu 1000lei lunalaughing
nici nu zici ca ai 17 ani nici eu nu sunt asa sh am 15 anilaughing

| mgtow a răspuns:

Dupa ce scapi de copilarie si ai sanse sa luzcezi la straini pleci si castigi 1000€ din care o sa ramai cu vreo 200€ bani de buzunar excluzand chiria, mancarea, facturile...

| raluca68 a răspuns (pentru mgtow):

Nu vreau sa scap de copilarie si eu cautam un job pe timp de vara sa-mi mai "omor" timpul si sa fac un ban!

| raluca68 a răspuns (pentru Alexutsa98):

Acesti "unii" care muncesc cu 6 lei pe ora de ceva ani nu prea au cunostinte de management(nu stiu cum se fac afacerile) si sunt destul de limitati.

| Alexutsa98 a răspuns (pentru raluca68):

Mda,poate,oricum la o patiserie cofetarie...
succes
:*

| aletvd a răspuns:

Chelnerita.Funda?

| gbgabi a răspuns:

Glumesti nu? Nici macar un absolvent al facultatii de contabilitate nu are la inceput 1000 de ron salariulaughing

| TeoPT a răspuns:

Nici profesorii sau medicii in primii ani de activitate n-au 1000 RON pe luna, si tu vrei 1000 RON pe luna cu 10 clase terminate.